Quaresma mı ? Lincoln mü ? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Quaresma mı ? Lincoln mü ?

Cevap: Quaresma mı ? Lincoln mü ?

Quaresma daha iyi demek icin ciddi anlamda bir mide gerekir. Hani Simao deseniz tamam da Lincoln'le Quaresma'nin oyun zekalari arasinda daglar kadar fark var. Cok komik arkadaslar heveslenmesinler diye Lincoln'un ustun daglarda oldugunu soylemem gerekiyor galiba.

Q7 Lincoln'u hem kariyeri hemde top cambazlığı ile fark atar.

Birkere anket yanlış , biri kanat oyuncusu biri AMC. Ancak Lincoln'u kanada koyarsak Q7 fark atar. Q7 'yi Orta Sahanın ortasına koyarsak , işte orası muamma.

Q7 Lincoln'u hem kariyeri hemde top cambazlığı ile fark atar.

Birkere anket yanlış , biri kanat oyuncusu biri AMC. Ancak Lincoln'u kanada koyarsak Q7 fark atar. Q7 'yi Orta Sahanın ortasına koyarsak , işte orası muamma.

Quaresma'nin mukemmel kariyeri onu 27 yasinda Turkiye'ye getirdi. Lincoln'u de 28 yasinda. :eek:

Zaten adamin kariyeri dedigin Porto'dan ibaret. Mourinho ve Scolari kiyagiyla Inter ve Chelsea maceralarini saymam bile.

Quaresma'nin mukemmel kariyeri onu 27 yasinda Turkiye'ye getirdi. Lincoln'u de 28 yasinda. :eek:

Zaten adamin kariyeri dedigin Porto'dan ibaret. Mourinho ve Scolari kiyagiyla Inter ve Chelsea maceralarini saymam bile.

Hayri muhahuahahuahuahuahua Hayri muhahuahuahuahuauhahu :asd:

Kıyak mı ? Sporting alt yapısında yetişti , Barça keşfedip o zamanın parası ile 7 M€ yakın para verdi . Sonra Barça'nın oyun stiline uymadı , Porto'ya gitti Portoda neler yaptığını söylemeye gerek yok sanırsam (UEFA, ŞL) . Sonra Morinho kıyak yapmış 30 m € vererek İnter'e almış ne kıyakmış .

Hadi senin dediğin olsun Q7 kıyak yapıldı alındı . Lincoln garibime kimse kıyak yapmadığı için mi şu anda Brezilya'da top koşturuyor ortalıklarda yok ? Adam 27 yaşında Türkiye'ye getirdi . Lincoln kaç yaşında geldi ? Kendi ağzın ile söylüyorsun 28 yaşında Brezilya'da ortalıklarda görünmüyor . Adam BİTMİŞ.

Hayri muhahuahahuahuahuahua Hayri muhahuahuahuahuauhahu :asd:

Kıyak mı ? Sporting alt yapısında yetişti , Barça keşfedip o zamanın parası ile 7 M€ yakın para verdi . Sonra Barça'nın oyun stiline uymadı , Porto'ya gitti Portoda neler yaptığını söylemeye gerek yok sanırsam (UEFA, ŞL) . Sonra Morinho kıyak yapmış 30 m € vererek İnter'e almış ne kıyakmış .

Hadi senin dediğin olsun Q7 kıyak yapıldı alındı . Lincoln garibime kimse kıyak yapmadığı için mi şu anda Brezilya'da top koşturuyor ortalıklarda yok ? Adam 27 yaşında Türkiye'ye getirdi . Lincoln kaç yaşında geldi ? Kendi ağzın ile söylüyorsun 28 yaşında Brezilya'da ortalıklarda görünmüyor . Adam BİTMİŞ.

Gul sen gul biraz gidikla ben de guleyim

Ikisi de ayni yasta Turkiye'ye geldi. Kariyer karsilastiriyorsan bunu da goz onunde bulundur.

Ayrica Inter'e gitti de ne oldu, yilin balonu secildi. Inter'e Muntari falan da gidiyor. Onlara bakma cok. Chelsea olayi Scolari'nin isi zaten o biliniyor. Sadece Porto'su kaliyor kendisinin.

Ayrica Porto'da ne yaptigini soylemene gerek var sanirsam. Iki kupayi da Quaresma gelmeden once aldilar. O yuzden sana cevabim:

otherzero.gif

Gul sen gul biraz gidikla ben de guleyim

Ikisi de ayni yasta Turkiye'ye geldi. Kariyer karsilastiriyorsan bunu da goz onunde bulundur.

Ayrica Inter'e gitti de ne oldu, yilin balonu secildi. Inter'e Muntari falan da gidiyor. Onlara bakma cok. Chelsea olayi Scolari'nin isi zaten o biliniyor. Sadece Porto'su kaliyor kendisinin.

Ayrica Porto'da ne yaptigini soylemene gerek var sanirsam. Iki kupayi da Quaresma gelmeden once aldilar. O yuzden sana cevabim:

otherzero.gif

Doğrudur , yanılmışım . 2004 temmuz ayında gitmiş Q7.

O zaman sen cevabımı ver , Lincoln ortasaha oyuncusu Q7 kanat doğrumudur?

Lincoln'u kanada koydun Q7 mi Lincoln mu ? (İkisine 10 üzerinden puan ver )

Lincoln'u ortaya Q7'yi ortaya hangisi ? (İkisine 10 üzerinden puan ver )

Doğrudur , yanılmışım . 2004 temmuz ayında gitmiş Q7.

O zaman sen cevabımı ver , Lincoln ortasaha oyuncusu Q7 kanat doğrumudur?

Lincoln'u kanada koydun Q7 mi Lincoln mu ? (İkisine 10 üzerinden puan ver )

Lincoln'u ortaya Q7'yi ortaya hangisi ? (İkisine 10 üzerinden puan ver )

Kanat- Lincoln 7 Q8

Orta- Lincoln 9 Q6.5

Yahu niye kıyaslanmasın agalar.İster futbol zekasıyla,attığı paslar ve şutlarıyla,driblingleriye kıyaslanabilir.

Kanat- Lincoln 7 Q8

Orta- Lincoln 9 Q6.5

Tamam . Görüşüne "yüzümde bir gülümse" ile saygı duyuyorum.

Ancak : 9 verirken hiç mi acımadın , Vay be adam 9 luk adammış ama şu ana kadar Transfer'i 5 m € geçmemiş ve en çok biz vermişiz. Hiç bir dünya klubü bu 9'luk adamı görememiş diyorum ve gerçektende bu konuya mesaj yazmıyacağım.

Dipnot : Ortasaha'da Lincoln , Kanatta Q7.

Tamam . Görüşüne "yüzümde bir gülümse" ile saygı duyuyorum.

Ancak : 9 verirken hiç mi acımadın , Vay be adam 9 luk adammış ama şu ana kadar Transfer'i 5 m € geçmemiş ve en çok biz vermişiz. Hiç bir dünya klubü bu 9'luk adamı görememiş diyorum ve gerçektende bu konuya mesaj yazmıyacağım.

Dipnot : Ortasaha'da Lincoln , Kanatta Q7.

Yazmazsan yazma. Bana abuk bir soru sordun ben de tahmini cevaplar verdim. Gidip Mourinho'ya falan sormadim. Yuzunde gulumsemeyle falan saygi duyacagina duzgun sorular sor. Verdigim cevaplar bilimsel degil. Bana Lincoln'un futbolu cok guzel geliyor. Dunyanin en iyi adami mi, hayir, ama iyi bir Lincoln butun takimi yonlendiren, zekasiyla hucumu domine eden muthis bir adamdir. Iyi bir Quaresma kanattan yardiran bir adamdir. Karsilastiracaksan Keita'yla karsilastirirsin.

Üst Alt