Radamel Falcao'ya Resmi Teklif | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
1593670651134.png

Galatasaray'ın sezon başında kadrosuna dahil ettiği Kolombiyalı yıldız Radamel Falcao'ya Birleşik Arap Emirlikleri takımlarından Al Wahda'dan resmi teklif geldi.

Arabistan basınına yer alan habere göre Radamel Falcao ile Dubai kulübü Al Wahda, görüşmelere başladı.

Haberin detaylarında yer verilen bilgilere göre Al Wahda kulübünün yetkilileri, Kolombiyalı yıldıza gelecek sezondan itibaren başlayacak şekilde resmi tekliflerini iletti.

Öte yandan Arap basını, Falcao için yapılan bu girişimi oldukça olumlu karşılarken, "Falcao, transferde anlaşılması halinde Wahda'da çok büyük bir katkı sağlayacak çünkü hücum hattında ona ihtiyaç var" dedi. Öte yandan Falcao için 'Avrupa Ligi kaplanı' benzetmesi yapıldı.

Radamel Falcao, bu sezon Galatasaray formasıyla toplam 22 maça çıkarken 11 gol kaydetti ve 1 asist üretti.

Kaynak: T24

Daha dün haber vardı ; falcao ve eşi cocuğumuzu burda doğuracağız diyordu.

Çok beğenmişler ülkemizi.

Çocuğun doğumu, büyümesi vs. derken 3 senelik sözleşmeyi tamamlamadan gitmez

Böyle güzel yeri nerden bulacak

Ben şu noktada Falcao’yu iyi bir bonservis almadan göndermem. Çünkü menajer ve imza parası ile çok ciddi bir para verildiği söyleniyor bu yıl. En azından kalırsa onlar üç yıla yayılmış olur. Kalmazsa bir senelik 10-12.5 milyon Euro gitmiş olacak rakamlar doğruysa...

Yine bir GS transfer klasiği...

Ne zaman akıllanacağız?

Eşi hamile ve burada doğum yapacak diye biliyorum. Kızlarının okulu vs de var. Gitmek istemeyebilir. Çok sağlam bir maaş önermeleri lazım.

Gelmesini istemedim Samatta ya verecektik buna vereceğimiz parayı bonservisi yok diye bunu aldılar umarım derhal satarız yoksa sakatlanmasın diye her maç dua eder dururuz adamın yaşı kemale ermiş

Üst Alt