# Rafael Van der Vaart - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Rafael Van der Vaart

Cevap: # Rafael Van der Vaart

Galatasaray'ın Rafael Van Der Vaart ile anlaşmaya vardı!

Yıllık 2.7 Milyon Euro alacak olan Hollandalı, 2+1 opsiyonlu sözleşmeyi imzalamak için 15 Temmuz'da İstanbul'a gelecek. Real Madrid başkanı Perez, elindeki diğer Hollandalı futbolcuları satmak istediğni belirtti. Rafael Van Der Vaart için 12 Milyon Dolar + 46 Ay Taksit (3 Yıl) karşılığı el sıkışıldı.

Haldun Üstünel ise "Artık transfer sezonunu kesinlikle kapattık. Uzun süredir almak istediğimiz bir oyuncuydu. Bu transferde Rijkaard'ın büyük payı var." açıklamasında bulundu.

Kaynak: galatasaray.org

dermişim... şaka şaka...

Yıllık 2.7 Milyon Euro alacak olan Hollandalı, 2+1 opsiyonlu sözleşmeyi imzalamak için 15 Temmuz'da İstanbul'a gelecek. Real Madrid başkanı Perez, elindeki diğer Hollandalı futbolcuları satmak istediğni belirtti. Rafael Van Der Vaart için 12 Milyon Dolar + 46 Ay Taksit (3 Yıl) karşılığı el sıkışıldı.

Haldun Üstünel ise "Artık transfer sezonunu kesinlikle kapattık. Uzun süredir almak istediğimiz bir oyuncuydu. Bu transferde Rijkaard'ın büyük payı var." açıklamasında bulundu.

dermişim... şaka şaka...

Bizde inandık sanki altta şaka bile yazmasa inanmazdım :).

dermişim... şaka şaka...

Amacin ne senin ?

dermişim... şaka şaka...

Ahaha çok komik, git stand up yap çok komiksin...pfffffffffffffffffffffffff

galatasaray'ın rafael van der vaart ile anlaşmaya vardı!

Yıllık 2.7 milyon euro alacak olan hollandalı, 2+1 opsiyonlu sözleşmeyi imzalamak için 15 temmuz'da istanbul'a gelecek. Real madrid başkanı perez, elindeki diğer hollandalı futbolcuları satmak istediğni belirtti. Rafael van der vaart için 12 milyon dolar + 46 ay taksit (3 yıl) karşılığı el sıkışıldı.

Haldun üstünel ise "artık transfer sezonunu kesinlikle kapattık. Uzun süredir almak istediğimiz bir oyuncuydu. Bu transferde rijkaard'ın büyük payı var." açıklamasında bulundu.

Kaynak: Galatasaray.org

[ı]dermişim... şaka şaka...[/ı]

boş işler peşindesiniz :42:

Sayın Selçuk Ceylan, sen bir moderatorsun ve seni bir üyeye karşı daha saygılı olmaya davet ediyorum.

Benim üstümdeki mesajlarda herkes "mucize, imkansız, akıl var mantık var" tarzı yorumlar yaptı. Bende onların üstüne böyle ironik bir mesaj yazdım. Beğenirsin beğenmezsin saygı duyarım. Ancak senden de bu davranışı beklerdim.

Ayrıca belliki çok arkadaş okurken heyecan yapmış ama sonuç hüsran tabii ki. Onlar için özür dilerim. Kusura bakmasınlar. :)

Sayın Selçuk Ceylan, sen bir moderatorsun ve seni bir üyeye karşı daha saygılı olmaya davet ediyorum.

Benim üstümdeki mesajlarda herkes "mucize, imkansız, akıl var mantık var" tarzı yorumlar yaptı. Bende onların üstüne böyle ironik bir mesaj yazdım. Beğenirsin beğenmezsin saygı duyarım. Ancak senden de bu davranışı beklerdim.

Ayrıca belliki çok arkadaş okurken heyecan yapmış ama sonuç hüsran tabii ki. Onlar için özür dilerim. Kusura bakmasınlar. :)

Galatasaray.org kulanarak eşek şakası yaparsan ne gibi tepkiler almayı beklıyorsun?GScimbom bir üye'ye yakışıyor mu? Geyik yapmak istiyorsan burda yapma sohbet salonları var.

Aynen öyle Murat kardeşim :f68.gif:

Sayın Murat ve Ömer, oldukça tepki alan Van Der Vaart yazımda aslında sizin bu dediğinizi çok düşündüm.

İnanın VDV piyasası çok yüksek bir oyuncu değil. Kendisi Hollanda'nın Aydın Yılmaz'ı gibidir. Tabii ki çok ama çok yetenekli bir oyuncudur ama sorun şu ki; istenilen patlamayı yıllardır yapamaz.

Yani inanılmaz yetenekli bir orta sahadır. Ara paslar, çalımlar, duran toplar, iyi fizik... Ama bir süre sonra olduğu yerde kalmıştır. Kendisi 18 yaşında Ajax'tayken kendisinin efsanevi bir oyuncu olması bekleniyordu.

Evet iyi bir oyuncu oldu ama onu efsanevi yapacak patlamayı bir türlü yapamadı.

Kendi Real'de ama Hamburg gibi takımlarda da oynadı.

Para verilirse, bize gelmemesi için hiç bir sebep yok + Rijkaard.

şu aşagılık kompleksinden kurtulun artık arkadaslar Galatasaray çok büyük bir kuluptur bunu tüm Avrupa bile biliyor VDVde biliyor eminim bize gelmek ister bkz ne dedi Rijkaard "Galatasarayda çalışmak benim için onurdur" VDVyi bu düşüşünden sonra Barca ,Milan falan alıcagını sanmıyorum bal gibi Galatasaraya gelir.Kurtulun şu aşagılık kompleksinden biz çok büyük bir kulubuz para olsa Quaresma bile gelirdi bence yeterki parayı bulalım

Sayın Murat ve Ömer, oldukça tepki alan Van Der Vaart yazımda aslında sizin bu dediğinizi çok düşündüm.

İnanın VDV piyasası çok yüksek bir oyuncu değil. Kendisi Hollanda'nın Aydın Yılmaz'ı gibidir. Tabii ki çok ama çok yetenekli bir oyuncudur ama sorun şu ki; istenilen patlamayı yıllardır yapamaz.

Yani inanılmaz yetenekli bir orta sahadır. Ara paslar, çalımlar, duran toplar, iyi fizik... Ama bir süre sonra olduğu yerde kalmıştır. Kendisi 18 yaşında Ajax'tayken kendisinin efsanevi bir oyuncu olması bekleniyordu.

Evet iyi bir oyuncu oldu ama onu efsanevi yapacak patlamayı bir türlü yapamadı.

Kendi Real'de ama Hamburg gibi takımlarda da oynadı.

Para verilirse, bize gelmemesi için hiç bir sebep yok + Rijkaard.

Söylediklerine katılıyorum renktaş. Ama dediğim gibi para sorunu var;)

Üst Alt