Rakibim ama önyargisiz bir okuyun.. Geri Dön Galatasaray - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Rakibim ama önyargisiz bir okuyun.. Geri Dön Galatasaray

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Rakibim ama önyargisiz bir okuyun.. Geri Dön Galatasaray

:D:D:D baya eğlenceli adamsın, benim yarım Galatasaraylı adamlarla işim olmaz :D Bakalım bir yerden sonra tıkanan adam kim olacak bunuda zaman gösterecek :D rahat ol sen. Hala ironiydi diye üste çıkmaya çalış sen yedik yedik. Seninde bu akıl almaz saçmalıkların sayesinde ben yerlere yatıyorum sayende stres falan kalmadı :D

Merhaba Galatasaray taraftarlığını onaylatmak için size mi başvuracaktık efendim.Ben tam Galatasaray'lı mıyım öğrenebilir miyim acaba.Gerçekten merak ediyorum ben ne kadar Galatasaray'lıyım gözüme uyku girmiyor :(

Abi sizin de işiniz kolay değil gerçi.O kadar taraftarı onaylamak.

Merhaba Galatasaray taraflığıını onaylatmak için size mi başvuracaktık efendim.Ben tam Galatasaray'lı mıyım öğrenebilir miyim acaba.Gerçekten merak ediyorum ben ne kadar Galatasaray'lıyım gözüme uyku girmiyor :(

Abi sizin de işiniz kolay değil gerçi.O kadar taraftarı onaylamak.

Aga öğrenci kabul etmiyor.Üç tam bilet istiyorlar. Bir de kamera artı mikrofon lazım.

@Mert;

25 milyon lan, boru mu? Yıllarını vermiştir adam bu işe.

Hey Şahin Bro ,eğer Galatasaraylılığımızı ortaya koyacaksak,senin Galatasaraylılığın ile benim Galatasaraylılığın ortaya gelecekse; allahımın üstüne yemin ederimki, senin Galatasaraylılığın benim Galatasaraylılığımın önünde diz çöker tövbe ister. Kamerada denerik istersen.

Yalnız konu kötu yerlere gidiyo haberiniz olaa :asd:

Herşeye tmm fenerli arkadaşlar gelip burda yorum yazssınlar bende görmek istiyorum farklı renklerin görüşlerini ama GALATASARAY forumunda GALATASARAY adının yanına fenerbahçenin isminin büyük harflerle yazılması beni açık söylemek gerekirse rahatsız ediyor

Herşeye tmm fenerli arkadaşlar gelip burda yorum yazssınlar bende görmek istiyorum farklı renklerin görüşlerini ama GALATASARAY forumunda GALATASARAY adının yanına fenerbahçenin isminin büyük harflerle yazılması beni açık söylemek gerekirse rahatsız ediyor

Büyük harfle yazılması mı rahatsız ediyor? :asd: Komik misiniz abi siz? Büyük harfle yazınca takım ŞL şampiyonu mu oluyor?

Ya adam fenerli olmasına ramen ne güzel yazı yazmış ama yalaka olmakla suçlayanlar var.Galatasaraylılık demek saygısızlık demek değildir. Galatasaray taraftarı rakip taraftarlara saygısıyla örnek taraftardır.Bir çok fenerli var dalga geçmekten, laf sokmaktan başka bir şey bilmiyor onlara cevap vermek tabi ki görevimiz ama bu forumda böyle fenerlilerin olduğunu düşünmüyorum.Fenerliler de futbolsever değilmi? Milli maçlarda aynı trübenlerde oturmuyormusunuz?Ama çok zor dimi sporsever olarak takımlarımızın durumunu tartışmak illa laf sokulacak, art niyet aranacak.

Yok Aydan, onlar aynı tribüne oturmuyor, okulda, işte arkadaşları yok Fenerli, rakip takım taraftarlarını dışlıyorlar, siyasi görüşlerin toplulukları olur ya üniversitelerde, bunlar da öyle gruplara ayrılıyorlar, kavgalar ediyorlar, vahşi yaşamı seçiyorlar. En sevdiği arkadaşı Fenerli değil, sevgilisi Fenerli değil, sevgilisi Fenerli olsa GS'li ol diye kıza baskı yapar, arkadaşı Fenerli diye ona kötü gözle bakar falan. Böyle tipler bunlar, insalıktan nasibini alamayan tipler.

Galatasaray adam gibi oynadı trabzona bursaya maç satmadı diyorsun, ondan sonra da Galatasaraya "şaibeci", "şikeci" dedim diyosun :SS: Rahmetli Erbakanın medyaya br lafı vardı. "Sen kimsin? -Medya.. Hadi ordan, hadi ordan" diye.. Ben de sana diyorum, Sen kimsin: -fenerli.. Hadi ordan, hadi ordan ;)

arkadaşlar yazı sayısı maşallah aldı yürüdü,herkesin kendince fikri var doğrudur yanlıştır...ama en gerçek şu...burası bizim forumumuz GALATASARAY'ın forumu her ne olursa olsun,dilekler ne kadar iyi olursa olsun,gün gelir fenere burda 5 çekeriz,maç 0-0 ken fenerin penaltısı verilmez(öle bişey olamaz,imkanı yok ama:D),bu bünyede bulunan fenerli arkadaşlar şimdiki gibi sakin sakin fikir beyan ederler mi orası tartışılır.daha öncede yazdım ben GALATASARAYlı olarak bir fenerbahçe forumuna ne pendik maçından,ne mancester hezimetinden,ne sheva şovdan ne 5-1 den ne de ligi 7.bitirdikleri yıldan sora,ne de son dakika kaçırdıkları 2 şampiyonluğun arkasından,"aziz yıldırım fenerbahçeyi şöyle böyle yapıyo,türkiye de iki büyük war rekabet istiyoruz"demedim.

rekabet istiyolarsa,yarın değil,haftaya cuma görürler rekabeti...... biz burdayız,yine varız,BİZ GALATASARAYlıyız.....

Yalnız ben size diyim bu konu baya uzar , herkezin kendi göruşu vardır , her iki tarafta saygı duyması gerek , kimse kimseyin göruşunu deniştiremez.

Önce konuyu başlatan arkadaşın doğru şeyler söylediğini kabul edelim. GALATASARAY- Fb rekabeti Türkiye'nin lokomotifidir. Bizim geri kaldığımız da doğrudur ama ben bu geri kalma konusunun abartıldığını düşünüyorum. Fakat zamanla bu farkın açılmasından korkuyorum. Şampiyon olan takım artık ciddi maddi imkanlar sağlayacak ve farkı daha da açacak. Bence bu arkadaşın buraya neden yazdığını değil de ivedi şekilde bundan sonra ne yapmamız gerektiğini konuşmalıyız. Böylece GALATASARAY'ımıza daha faydalı şeyler yapmış oluruz.

Önce konuyu başlatan arkadaşın doğru şeyler söylediğini kabul edelim. GALATASARAY- Fb rekabeti Türkiye'nin lokomotifidir. Bizim geri kaldığımız da doğrudur ama ben bu geri kalma konusunun abartıldığını düşünüyorum. Fakat zamanla bu farkın açılmasından korkuyorum. Şampiyon olan takım artık ciddi maddi imkanlar sağlayacak ve farkı daha da açacak. Bence bu arkadaşın buraya neden yazdığını değil de ivedi şekilde bundan sonra ne yapmamız gerektiğini konuşmalıyız. Böylece GALATASARAY'ımıza daha faydalı şeyler yapmış oluruz.
Hangi kupa,da geri kalmışız fener,den orasını tam anlayamadım.

Hangi kupa,da geri kalmışız fener,den orasını tam anlayamadım.

Ben zaten geri kalmanın abartıldığını düşündüğümü söyledim. Fakat senin düşüncene göre de diğer takım bizim kupa sayımızı geçesiye kadar biz hep ilerdeyiz demek oluyor.Önümüzdeki 10 sene belki daha fazla zamanda hiç kupa almasak da diğer kulüpten ilerdeyiz gibi yani... Benim söylediğim son zamanlardaki başarısız sonuçlar ve en önemlisi yönetimsel farklar.

ileride bu arkadaşlar galatasaray-FENERBAHÇE yazarsa yine küçük harf büyük harf takıntısı yapmicaksanız problem yoktur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt