Rakibimiz Schalke - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Rakibimiz Schalke

Can tanıdığım herkese bilet soruyorum.
Müşterim geliyor Schalke şapkası kafasında ona bile soruyorum.
O bileti bulacağım öyle yada böyle.

Gscimbom Mobile

2012 deki Schalke ve 2013 deki Dortmund maclarina gidememistim cünkü o zamanlar ögrenciydim fazla param yoktu. Bilet bulmustum bir kac tane ama bilet basina 150 € isteyen mi dersin yoksa 250€ isteyen mi dersin ne ararsan vardi, resmen kendi vatandaslarimiz bizi dolandirma pesinde böyle olaylarda. Ha dolandirmaya calisan Almanlar da vardi tabi ama benim iletisim kurduklarimin neredeyse hepsi Türk dü.

Vallah haci deplasman bloguna bilet bulmak imkansiz gibi birsey cünkü o biletlerin cogu hemen bitiyor ve ne hikmetse büyük bir bölümü hatta neredeyse hepsi de hep Ultramallarin eline geciyor.

Schalke'li birinden almaya calisacaksin mecbur o zaman. Ben yarin Allah korusun bilet alamazsam, ben de mecburen baska yollara basvurmam lazim. Umarim stada gidebiliriz renktas :hat:

Edit: Schalke maci da aslinda 2013 yilindaydi :D

Son düzenleme:
2012 deki Schalke ve 2013 deki Dortmund maclarina gidememistim cünkü o zamanlar ögrenciydim fazla param yoktu. Bilet bulmustum bir kac tane ama bilet basina 150 € isteyen mi dersin yoksa 250€ isteyen mi dersin ne ararsan vardi, resmen kendi vatandaslarimiz bizi dolandirma pesinde böyle olaylarda. Ha dolandirmaya calisan Almanlar da vardi tabi ama benim iletisim kurduklarimin neredeyse hepsi Türk dü.

Vallah haci deplasman bloguna bilet bulmak imkansiz gibi birsey cünkü o biletlerin cogu hemen bitiyor ve ne hikmetse büyük bir bölümü hatta neredeyse hepsi de hep Ultramallarin eline geciyor.

Schalke'li birinden almaya calisacaksin mecbur o zaman. Ben yarin Allah korusun bilet alamazsam, ben de mecburen baska yollara basvurmam lazim. Umarim stada gidebiliriz renktas :hat:
benim bir arkadas'da Schalke üyesi. Iki tane bilet mi ne alabiliyormus. Insallah ayarlar bize

benim bir arkadas'da Schalke üyesi. Iki tane bilet mi ne alabiliyormus. Insallah ayarlar bize

"Es gilt zu beachten, dass für die Spiele gegen Lokomotive Moskau und FC Porto jeweils vier Tickets gekauft werden können, während für die Partie gegen Galatasaray Istanbul nur zwei Tickets pro Person verkauft werden. "

Evet maalesef sadece 2 tane alinabiliyor bizim maca. Muhtemelen 1-2 tanesini kendin kullanip digerlerini de karaborsadan satamayasin diye böyle yapiyorlar. Biliyorlar cünkü Türk takimlariyla mac oldu mu biletlere muhtesem bir talep oldugunu.

Schalke 04 oynadığı 2 maçın 2 sini de kaybetti. Moralsizler.

2eg5i6f.png

"Es gilt zu beachten, dass für die Spiele gegen Lokomotive Moskau und FC Porto jeweils vier Tickets gekauft werden können, während für die Partie gegen Galatasaray Istanbul nur zwei Tickets pro Person verkauft werden. "

Evet maalesef sadece 2 tane alinabiliyor bizim maca. Muhtemelen 1-2 tanesini kendin kullanip digerlerini de karaborsadan satamayasin diye böyle yapiyorlar. Biliyorlar cünkü Türk takimlariyla mac oldu mu biletlere muhtesem bir talep oldugunu.
ne serefsizler degil mi :)

Kendi sahamızda oynadığımız maçların 2 sini kazanıp 1 inde berabere kalsak 7 puan.

1 deplasmanda mutlaka kazanmak lazım gruptan çıkmak için. Tabi kendi sahamızda 2 galibiyet 1 beraberlik alırsak.

Schalke kotu basladi ama kadro olarak bizden cok daha iyiler ozellikle Veltinsde problem yasariz

Tedesco ne kadar gecen sezon takimiyla ligde cok basarili olup ligi ikinci olarak bitirdiyse de hala caylak bir teknik direktör. Hele hele Sampiyonlar Ligi icin tecrübesizligi büyük bir dezavantaj Schalke icin.

Mesela bu hafta sonu Schalke-Berlin macinda Pal Dardai'in taktigine hic karsilik veremedi.

Dardai cok basit bir yöntem ile Schalke'yi kitledi resmen. Dardai Schalke nin yeni transfer ettigi ve takimin orta sahadaki beyni olmasi beklenen Sebastian Rudy ye cok basit bir yönteme basvurarak adam adama markaj uyguladi ilk yarida, böylece Schalke nin orta sahasi tamamen oyundan düstü. Bu yüzden de zaten Rudy yi daha 51.dakika da oyundan aldi. Rudy nin ayagina top bile degmedi neredeyse.

Baktim da Tedesco ya yönelik bir kac elestiri vardi basinda, Mehmet Scholl adama "Laptop Trainer" falan diyordu gecen. Ama daha bizim maca kadar biraz toparlarlar. 2 sene önce Weinzierl ile ilk 5 maci kaybetmislerdi ligde, bu yine tekrarlanacak diye korkanlar var Schalke da cünkü önümüzdeki maclari Gladbach(d) ve Bayern.

Tedesco ne kadar gecen sezon takimiyla ligde cok basarili olup ligi ikinci olarak bitirdiyse de hala caylak bir teknik direktör. Hele hele Sampiyonlar Ligi icin tecrübesizligi büyük bir dezavantaj Schalke icin.

Mesela bu hafta sonu Schalke-Berlin macinda Pal Dardai'in taktigine hic karsilik veremedi.

Dardai cok basit bir yöntem ile Schalke'yi kitledi resmen. Dardai Schalke nin yeni transfer ettigi ve takimin orta sahadaki beyni olmasi beklenen Sebastian Rudy ye cok basit bir yönteme basvurarak adam adama markaj uyguladi ilk yarida, böylece Schalke nin orta sahasi tamamen oyundan düstü. Bu yüzden de zaten Rudy yi daha 51.dakika da oyundan aldi. Rudy nin ayagina top bile degmedi neredeyse.

Baktim da Tedesco ya yönelik bir kac elestiri vardi basinda, Mehmet Scholl adama "Laptop Trainer" falan diyordu gecen. Ama daha bizim maca kadar biraz toparlarlar. 2 sene önce Weinzierl ile ilk 5 maci kaybetmislerdi ligde, bu yine tekrarlanacak diye korkanlar var Schalke da cünkü önümüzdeki maclari Gladbach(d) ve Bayern.

Evet, Tedesco'yu begeniyorum hatta gecen sene Leipzig'in yasadiginin cok daha kotusunu yasama ihtimalleri var. Meyer ve Goretzka da gitti zaten. Yine de cok iyi transferler yaptilar bizim maclara kadar takim oturacak keske ilk maclari yapsaydik ama 3 ve 4. maclari yapacagiz.

O zamana kadar bizim kadro oturacak mi o onemli. Bir santrafor alsak bu hesaplari yapmayacaktik. Modeste falan da sart degildi, ortalama bir adamla bayagi is yapardik.

son 2 manta 0 cekmisler ama bizde forvet yok bunları sahaya gömecek

üstelik deplasman da sayılmaz bu mac

yaziklar olsun

Porto gecen hafta kendi sahasinda 2-0dan 2-3 yenilip ocagima incir agaci dikti. Clnin en formsuz 4 takimini ayni gruba koymuslar.

bunlarin hocası Conceicao olmus, hic duymadim TD'ligini, futbolculugunu tanisam da, bana henüz caylak hoca gibi geldi

gercekten lokum gibi bir kura cektik ama yönetim icine etti, artık hepimiz Fatih hoca'nin eline bakiyoruz

Aman Allahim sabahin köründe kalkip bilet satis sitesine cökmeme ragmen manyak bir sira var beklemede.

Benim önümde 26.000 kisi varmis. Sokayim ben böyle ise serefsizler.

Schalke04 üyesimisin kardes? Bugun sadece üyelere satis varmis. yarin saat 9dan itibaren üye olmayanlar alabiliyormus
Evet kura çekilişinden hemen sonra ekstra üye oldum Cuma günü, üyelere erken bilet satılıyor diye. Çünkü yarınki genel satışa fazla birşey kalacağını sanmıyorum.
Şey ya Schalkeli biriyle konuştum. Muhtemelen üye olmayan Türkler de saldırıyordur siteye o yüzden böyle yüksektir rakamlar dedi.

Yani üye olmayan vatandaşlarım kusura bakmasınlar ama boşuna giriyorlar siteye. Sadece işi uzatıyorlar başka birşey de değil.

Bir de istersen sabah 6 da gir istersen site açılmadan 1 dakika önce dedi o arkadaş. Saat 9 da kurayla veriyorlarmış bekleme sırasını. Yani benim 26 bin de başlamam tamamen benim şanssızlığım

sent via GSC

Üst Alt