Rakip Analizi | 1. Hafta | İBB Spor - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Rakip Analizi | 1. Hafta | İBB Spor

Cevap: Rakip Analizi | 1. Hafta | İBB Spor

İstanbul BB istikrarlı bir takım. Yıllardır aynı felsefeyle, aynı hocayla oynuyorlar. Bir futbol gelenekleri oluştu. Bizse daha yeni bir kabuk değişimi yaşadık. Bu da onları bu konuda daha avantajlı yapar. Takım kalitelerini gözden geçirdiğimizde, ezici bir üstünlüğümüz var. Takım uyum sorunu çekmezse, rahat alırız. Önemli olan İstanbul BB'nin kontra ataklarına karşı disiplinli takım savunmasını iyi yapabilmek. Topu kaptırdığımızda hemen sıkı pres uygulayıp geri almak, almaya çalışmak.

webo'ya dikkat etmeliyiz.Servet yapışıp bırakmamalı kendisini.Hızlı oynamak isteyecek İbb kontralara da güzel çıkıyorlar.orta sahadan geçirmezsek kolay kolay gol yemeyiz.ama sürekli atak yapabilir miyiz acaba onu düşünüyorum.ilk maçtan atak varyasyonları dener belki FT.

Bu maçı alacağız ben maçın ilk yarım saati çok hızlı oynayan bir Galatasaray bekliyorum maçı ilk yarım saatte kopartabiliriz diye düşünüyorum.

Bu sene yaratıcı oyuncu eksikliği başımıza dert olacak.Oyun sıkıştıgında sonuca etki edecek oyuncumuz maalesef yok!!

ibb defans hattı baya kötü bi takım ama takım olarak iyi defans yapıyorlar geçen sene i.akın kontra atak oynadıkları için baya etkiliydi bu sene kim olacak bakalım

Kadro 4-5-1

Muslera, Urfali, Zan, Servet, Balta, Eboue, Sabri, Melo, Selcuk, Kazim, Baros

Keske 4-4-2 ye donse hoca

Bu stadi buraya dikenin ben .....

Nedentaraftar orjinal forma almaz..

Üst Alt