Rakip Takım Taraftar Forumlarından Enstantaneler - Sayfa 330 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Rakip Takım Taraftar Forumlarından Enstantaneler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cihan Alper Tavukçu · 2sa
koç'un başında neden bu değil de ömer bey var, şimdi daha iyi anlaşılıyor. sen koç değil, fenerbahçe değil, apartman yönetemezsin. yav taraftar tedirgin, karamsar. başkan dediğin bunları görür ve icraat yapar, câmiaya güven verir. hadi bunları yapamadı; çıkar konuşur. rahat olun, bizden beklenileni yapacağız vs der. yok abi. sana oy veren elime ne diyeyim.
Yanıtla Alıntıla

Selahattin Baki: Bizi Kızdırmasınlar, en iyi adamlarını gider alırız

Bilader merak ediyoruz siz ne olursa kızarsınız. Her türlü hakareti ederler, Ali Cabbarlar ile transfer açıklarlar, bin türlü yolsuzluk usulsüzlükle haksız rekabet yaratırlar. Sizin kızmanız için ne olması lazım. Hiç mi kişisel onurunuzu prestijinizi düşünmüyorsunuz. Rakibinin yarattığı sinerjileri 6 yılda yaratamadınız. Sen adam ol istifa et bari.

Ben Feneri bu kadar aciz durumda hiç bir dönem görmemiştim. Buna şikeden sonraki 2-3 sezon dahil.

O zaman bile insanların gözüne bu kadar küçük görünmüyorlardı

Aziz gittiğinde, ulan kurtulduk artık futbola huzur gelecek, yalan dolandan algıdan uzak, karşımızda gerçek bir rakip göreceğiz demiştim. Abi bu nedir ya. Bu Ali Koç nedir arkadaş

Rezillikleri saymakla bitmiyor. 100 den fazla transfer, saçma sapan şeylerin peşinden koşması, taraftarların üzerine atlamalar, medyayı satın alıp sürekli algı kasmaları

Gerçekten rezil durumdalar

Şu Tete'yi almıyoruz açıklaması kadar ezik büzük bir açıklama görmemiştir Türk futbolu

Ben Feneri bu kadar aciz durumda hiç bir dönem görmemiştim. Buna şikeden sonraki 2-3 sezon dahil.

O zaman bile insanların gözüne bu kadar küçük görünmüyorlardı

Aziz gittiğinde, ulan kurtulduk artık futbola huzur gelecek, yalan dolandan algıdan uzak, karşımızda gerçek bir rakip göreceğiz demiştim. Abi bu nedir ya. Bu Ali Koç nedir arkadaş

Rezillikleri saymakla bitmiyor. 100 den fazla transfer, saçma sapan şeylerin peşinden koşması, taraftarların üzerine atlamalar, medyayı satın alıp sürekli algı kasmaları

Gerçekten rezil durumdalar

Şu Tete'yi almıyoruz açıklaması kadar ezik büzük bir açıklama görmemiştir Türk futbolu
Bu meğerse Aziz ile alakalı değilmiş. Bu Kulübün taraftarı olmak, gerçekleri inkar etmen gerek ve ne saçma teori varsa ona inanıp yola çıkmak. 10 sene sampiyon olma ama hala sanki son 10 senede sen 8 ker şampiyo olmuş gibi takı. Asıl korkunc şey, bunları kalben inanıyorlar sonra oyuncu para için Galatasaray ı seçti filan gibi yalan uydurmaktan bıkmıyorlar

Bu taraftarın üstüne atladı ya. O zaman Sinan Engin şunu demişti.

Ali Koç'la ailecek görüşen ortak bir arkadaşım var. Ali Koç başkan seçildiğinde arkadaşım beni aradı. Siz şimdi Aziz gitti diye futbola huzur geleceğini zannediyorsunuz dimi dedi, ben de evet öyle görünüyor dedim. Yanılıyorsunuz, Aziz Yıldırım'dan daha beteri daha fanatiği geldi farkında değilsiniz dedi.

Bu adam gerçekten cahil. Samimi söylüyorum şuursuz bir adam bu

Koç başkan seçildiğinde eyvah dedim. Lige ambargo koyar. Nasıl olsa parası var kaliteli topçu getirir şampiyonlukları sıralar dedim.

Adam gerçekten fos çıktı. Ne işi biliyor, ne rakiplere saygısı var. Sırf ismi var diye adama kulluk ediyorlar. Herifin parası olmasa bildiğin cahil biri.

Açıklama yaparken malum takım der, diğer yöneticisi kadın futbol maçında cinconu yendik der, bir diğeri hakemlerin önünü keser veya symanzskiyi floryadan aldık deyip yalan söyler. Bunlar gerçekten kalitesiz adamlar. Kendi işlerini nasıl hallediyorlar şaşırıyorum açıkçası.

Birde bize bakıyorsun Erden Timur var. Adamın duruşu bile kalite.

Bu sene daha da çirkinlesecekler. Biliyorlar ki son seneleri. Şampiyon olmadıkları takdirde fenerbahce tarihine bir kara leke olarak yazılacaklar. Aziz yıldırım gerçekten bunların yanında melekmis.

Koç başkan seçildiğinde eyvah dedim. Lige ambargo koyar. Nasıl olsa parası var kaliteli topçu getirir şampiyonlukları sıralar dedim.

Adam gerçekten fos çıktı. Ne işi biliyor, ne rakiplere saygısı var. Sırf ismi var diye adama kulluk ediyorlar. Herifin parası olmasa bildiğin cahil biri.

Açıklama yaparken malum takım der, diğer yöneticisi kadın futbol maçında cinconu yendik der, bir diğeri hakemlerin önünü keser veya symanzskiyi floryadan aldık deyip yalan söyler. Bunlar gerçekten kalitesiz adamlar. Kendi işlerini nasıl hallediyorlar şaşırıyorum açıkçası.

Bu sene daha da çirkinlesecekler. Biliyorlar ki son seneleri. Şampiyon olmadıkları takdirde fenerbahce tarihine bir kara leke olarak yazılacaklar. Aziz yıldırım gerçekten bunların yanında melekmis.
Her Firavun'un bir Musa sı vardır lafının en güzel örneğini görüyoruz şu anda. Kibirli Ali'nin karşısında mütevazi bir Erden Timur var.

Şampiyon olsalar da bence tarihe kara leke olarak yazılan bir 6 sezon olur

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt