Rakip Takımların Güncel Maaş Durumları (2018/2019) - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Rakip Takımların Güncel Maaş Durumları (2018/2019)

Volkan 1,5 milyon aliyor yaziyor bazi sayfalar. Serdar ve Tolgayin maasi tek 6 ay icin mi gecerli? Bence ikisinin senelik maasi rahat 1,8-2 milyon vardir.

Serdar 1.8 - 2 milyon euro arası alıyor diye biliyorum

Edit : cevap verilmiş 6 aylıkmış

VTR-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kameni'nin sözleşmesi 2020 yılına kadar devam ediyormuş. Yıllık 2 milyon euroyu bırakıp gitmez adama zaten lisans çıkarmadılar, antrenmana bile gitmeden 2 milyon euro alıyor.

VTR-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Moses'in yillik ücreti 6 milyon euro degildir. Okadarini veremezler. Digerleri dogru büyük ihtimalle.
"Fenerbahçe, Moses için 6 aylık süre için kiralama ücreti ve maaşı dahil 4 milyon euro ödeyecek.Ancak ikinci yıl için yapılan pazarlıkların sürdüğü ve rakam netleşince transferin açıklanacağı bildirildi."

Yabancı kaynaklar da 6 aylık 2.8 milyon paund ya da euro diyordu.

Başak ve ts nasıl acaba. Ayrıca ben Moses 1.5 yıllığına kiralandı diye biliyorum.

Trabzon ciddi düşük 20 Milyon altına inmiş olabilirler. Bir tek sosa 3 Milyon Euro civarı imzalamıştı. Onun dışında Uğurcan, Abdülkadir, Yusuf, Hüseyin, Abdülkadir Parmak falan toplasan bir Moses, Feghouli zor eder. Toure, Nwakaeme, Ekuban da düşük. Onazi, Sosa, Pereira sadece maaşı ortalama 2-2.5 civarına denk geliyor.

Ağaoğlu'nun dediği geçen maçta oynayan 11'leri 11 Milyon Euro değerinde imiş.

Şöyle bir durumda var.

Futbolculara ödenen bu ücretlerin yanında %15 gelir vergisini de kulüpler karşılıyordu diye biliyorum. Yanlışsam lütfen düzeltin.

Doğruysa, hesaplarken onu da dikkate almak lazım. Öyle sözleşmeler var ki aylık kirası 40.000-50.000 TL olan evin 1 senelik kirasını falan da kulüpler ödüyor. Üzerine uçak biletleri vs... Albayrak da demişti zaten bu sözleşmeler facia diye.

Başka bir başlıkta kulübümüzün 80 Milyon civarı bir FUTBOL A TAKIM maliyeti olduğu söylenmişti.

%15 vergi eklenince otomatik olarak zaten 55 Milyon Euro+ İdari+Teknik Kadro+ Tesis Bakım + Scout Ekibi ,derken 60 Milyon üzerine sarkan bir maliyetden bahsedebiliriz.

Kontrat fesihleri, futbolculara olan gecikmiş ödemeler derken ona yaklaşabilir rakamlar.

Bonusları yıllık ücrete yedirdim. Kiralık giden oyuncuları da ekledim. Kiralık gidenlerin bir kısmını diğer kulüp karşılıyor olabilir, fazla detaya girmedim. Başakşehir'in ücretleri büyük ölçüde spekülasyon ve tahminlere dayanıyor, olabildiğince makul tutmaya çalıştım ona rağmen 50 milyon avro çıktı. BJK ve FB'de pek çok oyuncunun maaşı borasaya bildirilmediği için onlarda da biraz spekülasyon var fakat olabildiğince doğru diye düşünüyorum.

Ekli dosyalar

• BJK.jpg
    BJK.jpg
    254.2 KB · Görüntüleme: 202
  • BAŞAKŞEHİR.jpg
    BAŞAKŞEHİR.jpg
    291.1 KB · Görüntüleme: 204
  • FB.jpg
    FB.jpg
    216 KB · Görüntüleme: 198
Bonusları yıllık ücrete yedirdim. Kiralık giden oyuncuları da ekledim. Kiralık gidenlerin bir kısmını diğer kulüp karşılıyor olabilir, fazla detaya girmedim. Başakşehir'in ücretleri büyük ölçüde spekülasyon ve tahminlere dayanıyor, olabildiğince makul tutmaya çalıştım ona rağmen 50 milyon avro çıktı. BJK ve FB'de pek çok oyuncunun maaşı borasaya bildirilmediği için onlarda da biraz spekülasyon var fakat olabildiğince doğru diye düşünüyorum.
Bunların excelini de paylaşırsan ekleyelim, bizden sonra yapacaklar direkt bu dosyaları günceller.

Edit : Demba Ba 6 milyon euro olamaz.

Son düzenleme:
Muslera ve Feghoulinin maaşını 2m avroya indirmek lazım. Fernando ve Belhandaya iyi teklif gelirse gönderilmeli.

Max. 2m-2.5m maaş ödemek lazım o parayı kazanan da takımın en iyisi olması lazım

Fenerbahçenin geçmiş yıl zararları 850 milyon lira

Toplam yükümlülükler yaklaşık 4.5 milyar lira

Özkaynaklar -540 milyon lira

İlişkili olmayan taraflara borç 138 milyon lira (Bunun karşılığı var)

Toplam maaş yükümlülüğü : 80 milyon euro

Ellerine geçebilecek temliksiz gelir ise maks 50 milyon euro.

Bu takım men yemezse onu da geçtim transfer yasağı falan gelmezse FFP üzerinden kimse ceza yememeli bundan sonra.

Bu şartlarda devre arasında üstlendikleri maaş ve bonservis yükleri totalde yaklaşık 45 milyon euro.

FFP sadece PSG ve City'ye işlemez. Fener'in ceza alması garanti ama direkt men alırlar mı bilemiyorum. Bu arada mesaj düzenleme butonunu bulamıyorum.

Demba ba senelik nasıl 6 milyon euro olur?
Hemde 3 sene daha sözleşmesimi var?
Burda bir yanlışlık var.
Ayrıca kerim frei 1.3 'e oynarken elia 1'e oynamaz.
Elia en az 1.5 alıyordur.

İyice batmadan TERİM İSTİFA!
Sisitemli Futbol için TERİM İSTİFA!
Selçuk,ömer,donk'tan kurtulmak için TERİM İSTİFA!

Üst Alt