Ramazan'da Mini Etekliye Yumruklu Saldırı! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ramazan'da Mini Etekliye Yumruklu Saldırı!

Iste oyle islam veya diger insanlarin yasama tarzina bok atmaklada olmuyor yani. Ama ciddi ciddi boyle cocuklari ciddi bir sekilde cezalandirmak lazim, ogretmek lazim oglum herkes islama inanmiyor diye, ayni ortamda yasamayi ogrenin biraz.

Bunların şiddetten anlayacağını sanmıyorum,beyinde sıkıntı var bunların...Tıkacaksın deli hastanesine.
Devlet tarafindan yapilacak asil is yapilmiyor diye dedim - su insanlara dusen gorev o ki boyle bisey gozun onunde oluyorsa direk adama gireceksin. Illa dayak mayak felan demiyorum ha ama o hanimefendiden uzaklastiracaksin bu kadar. Bunuda yapmayan direk suc ortagadir.

Devlet tarafindan yapilacak asil is yapilmiyor diye dedim - su insanlara dusen gorev o ki boyle bisey gozun onunde oluyorsa direk adama gireceksin. Illa dayak mayak felan demiyorum ha ama o hanimefendiden uzaklastiracaksin bu kadar. Bunuda yapmayan direk suc ortagadir.

Elbette izlemeyeceğiz böyle bir olay olursa,benim demek istediğim dayak yedikten sonra aynı olayı bir daha yapacak kadar hasta ruhlular bu gibi kişiler.Kökten çözüm bulmak gerek ama dediğiniz gibi bu olaylar karşısında devlet sert bir tutum sergilemiyor.Bunlar zaten bunu bildikleri için korkmuyorlarda.

Goruntulere gore boyle 1 sey yok ,bizi niye kandırdın reyiz ?
"Saldırgan kızıma ‘O…, Ramazan'da böyle giyinmeye utanmıyor musun' gibi şeyler söylemiş. Arabadan inerken kızıma yumruk atmış. Kızımın kafası arabanın camına çarpmış. Başka bir kız ise arabadan inmesin diye kolundan tutmuş, saldırgan da yumruklarla kafasına vurmaya devam etmiş. Daha sonra arabadan inmiş. Kızım da onunla birlikte inmiş, ama saldırgan kaçmış."
Ben dememiştim zaten kardeşim. Ya annesi abartılı anlatmış ya da haberi yapanlar abartılı yapmış. Olay her ne kadar sinir bozucu olsa da en azından böyle bir şeyin yaşanmamış olmasına sevindim. Daha o noktaya gelmemişiz demek ki o da olumlu.

Üst Alt