Rangers FC | Resmi Geçmiş Olsun Başlığı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Rangers FC | Resmi Geçmiş Olsun Başlığı

Cevap: Rangers FC | Resmi Geçmiş Olsun Başlığı

lutfen iyi dileklerinizi esirgemeyiniz, kotu gun mesajlarınızı postlamaya devam ediniz. Rangers'lı kardeslerimize [bendeniz dahil] guc verelim, bu huzunlu gunlerinde yanlız bırakmayalım. İskoc dostlarımızın kabul mesajları tarafınıza iletilecektir. Lutfen mesajlar gelmeye devam etsin :ka21:

[arkadaslar, destek mesajı dısında mesaj yazmayınız, istirham ediyorum]

Leeds iflas mı etmişti?

Iflas etse kulup kapanirdi, administrationa girmek biz bu borclarla basedemiyoruz gelsin administrator cozsun bu isi borcumuzdan kurtarsin demek. Bu gonullu administration oluyor (Leeds ve Rangers boyle yapti), digeri ise borclu olan taraf dava acarsa ve kulup odeyemezse oluyor. Aslinda ikisi de ayni kapiya cikiyor puan silinmesi olarak ama mesela kucuk Ingiliz kulupleri is puan silinmeden cozulsun diye kulubu parasi olana satmak icin bekliyorlar, administrationa girmeden satarsa iyi cunku puan silinmiyor. Tam anlatamadim ama simdi Rangersa olacak olan oyuncular satilacak oncelikle, kaynak yaratilacak ve borclar odenecek. Administratorun onceligi bu. Borclar silinince kulup kaldigi yerden devam edecek

lutfen iyi dileklerinizi esirgemeyiniz, kotu gun mesajlarınızı postlamaya devam ediniz. Rangers'lı kardeslerimize [bendeniz dahil] guc verelim, bu huzunlu gunlerinde yanlız bırakmayalım. İskoc dostlarımızın kabul mesajları tarafınıza iletilecektir. Lutfen mesajlar gelmeye devam etsin :ka21:

[arkadaslar, destek mesajı dısında mesaj yazmayınız, istirham ediyorum]

sorry heis

GOOD LUCK LADS mesajimi iletirsin heralde taraftar-ul rangersa

Fleck ne lan keko FMciler, orda is yapacak olan genc yetenek JAMIE NESS

Açıkçası umrumda değil tanımam etmem geçmişlerini bilmem, ama taraftara yazıktır. İşbilmeyenlerin hatalarından dolayı onlar mağdur olmamalı.

I wish your team will escape all bad things as soon as.

Pek düzgün sayılmaz ama çok da fena olmadı:)

Üst Alt