Real Madrid CF Takip Başlığı - Sayfa 260 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Icardi sözleşme konusunda anlaşamazsa o olabilir, Benzema'yı gereksiz seviyorlar onu göndereceklerini sanmam.

Zaten Real'in sorunu kadro sıkıntısı değil, eldeki oyunculardan verim alınamıyor olması, geçen yıl ŞL kazansalar hakemler ittirdi ve sezonun genelinde kötüydüler, bu yıl yeni kanlar koymak lazımdı.

Hiç verim alınamayan Isco, Asensio, Marcelo takıma dönecek.

Genel hatlarıyla bakarsak :

Casemiro
Modric
Kroos
Valverde
Ceballos
Llorente
Brahimi Diaz

Vinicious
Asensio
Isco
Bale
Vazquez

Benzema
Mariano

gibi bir hat var, arka taraf zaten #10.

Rodrygo gelecek sol açık olarak, üstüne Hazard da gelirse Bale, Kroos gibi oyuncuların satışıyla yeni ataklar yaparlar. Örneğin Eriksen çok iyi bir tercih olur ama gidip PSG'den adam alabileceklerini sanmıyorum, Kane'e bile 250 falan vermez Real.

Bir de bence alabilirlerse Mane ve Salah iyi tercihler olur gerçi onlar da oldukça pahalı adamlar.

Icardi sözleşme konusunda anlaşamazsa o olabilir, Benzema'yı gereksiz seviyorlar onu göndereceklerini sanmam.

Zaten Real'in sorunu kadro sıkıntısı değil, eldeki oyunculardan verim alınamıyor olması, geçen yıl ŞL kazansalar hakemler ittirdi ve sezonun genelinde kötüydüler, bu yıl yeni kanlar koymak lazımdı.

Casemiro
Modric
Kroos
Valverde
Ceballos
Llorente
Brahimi Diaz

Vinicious
Asensio
Isco
Bale
Vazquez

Benzema
Mariano

Rodrygo gelecek sol açık olarak, üstüne Hazard da gelirse Bale, Kroos gibi oyuncuların satışıyla yeni ataklar yaparlar. Örneğin Eriksen çok iyi bir tercih olur ama gidip PSG'den adam alabileceklerini sanmıyorum, Kane'e bile 250 falan vermez Real.

Bir de bence alabilirlerse Mane ve Salah iyi tercihler olur gerçi onlar da oldukça pahalı adamlar.
Bence en kotu Icardi alinmali

Casemiro
Modric
Kroos
Valverde
Ceballos
Llorente
Brahimi Diaz

Vinicious
Asensio
Isco
Bale
Vazquez

Benzema
Mariano

Yanlislikla gondere basinca mesaj eksik gitti. Bence Marcelo disinda Isco ve Asensio filan suanlik top class oyuncu degiller. Nedense Asensio bana Guti'yi hatirlatiyor. Hani durusu filan ben bir yildizim diyor ama sahadaki varligi o kadar etkili degil. Defansi hallettiler. Bence 1 orta saha 1 Hazard 1 adet de forvet alirlarsa yeter.

Yanlislikla gondere basinca mesaj eksik gitti. Bence Marcelo disinda Isco ve Asensio filan suanlik top class oyuncu degiller. Nedense Asensio bana Guti'yi hatirlatiyor. Hani durusu filan ben bir yildizim diyor ama sahadaki varligi o kadar etkili degil. Defansi hallettiler. Bence 1 orta saha 1 Hazard 1 adet de forvet alirlarsa yeter.
Asensio bence çok özel bir yetenek hatta Barca, Liverpool veya City'de olsa şu an çok daha iyi noktada olurdu, Real kıymetini bilmiyor.

Isco da world class potansiyelli ama inişli çıkışlı bir herif. Eriksen iyi olur işte.

Ronaldo'nun verdiği havayı ve skor katkısını verebilecek bir oyuncu yok. Hücuma 2 adet sansasyonel isme ihtiyaçları var. Herkes Kane diyor ama bana Real'de yapamaz gibi geliyor Bale'in yaşadığı sorunları yaşayabilir. Lewa ve Hazard alınabilir. Eldeki oyuncularında verimi artmasıyla daha iyi hale gelirler.

Üst Alt