Real Madrid mi? Manchester United mi? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Real Madrid mi? Manchester United mi?

Cevap: Real Madrid mi? Manchester United mi?

real madrid bence büyük takım büyük oyuncularını tutar her seferinde satmaz.. man utd. efsane forma numarası 7 bu formayı giyen 2 büyük ismide parayı basıp alan madrid

Real Madrid bu sene iyi değil. Tıpkı Fenerbahçe'nin 30 senedir ZTK'yı alamayıp çok başarılıydık demesi gibi, 18 yıldır alamadığı kupayı alıp ben başarılıyım diyorlarsa, vizyonları oldukça düşmüş demektir ki, sanmıyorum Madrid'liler de rezalet bir sezon geçirdiklerini biliyorlardır.

bana sorarsanız real madrid man utd yerine premier ligte olmayı tercih ederdi... man utd barca ile aynı ligte olsa şampiyon olabileceğini mi sanıyorsunuz ??

Tamam benim sorunum mu o ? Hadi Platini'ye söyleyelim de Bandırmaspor'u Bundesliga'ya alsınlar seneye bakalım başarılı olabilecek mi? MANTIĞI KEST.

Barcelona'yla aynı ligde olmanın dezavantajı.Üstelik birde Ş.Liginde eşleştiler.Kadrolar arasında uçurum var.Kaka'nın yedek olduğu bir takımdan bahsediyoruz.

Abi geç hepsini bahane bunlar. Çok saçma konuşuyorsunuz gerçekten.

2 kez Manchester 2 kez Barcelona 1 kez Inter 1 kez Bayern Munih

Ee neye göre Real o zaman.Adamların şanssızlığı Barça'nın çıkması.Hani Münih felan gelse CL'yi de alacaklar.Küçük bir olay değil 2 final

Yanında EPL şampiyonlukları da var.Reallik bi durum yok ortada

EPL La Liga'dan daha zor bi ligtir.Real gitmek felan istemez sallamayın :asd:

Ee neye göre Real o zaman.Adamların şanssızlığı Barça'nın çıkması.Hani Münih felan gelse CL'yi de alacaklar.Küçük bir olay değil 2 final

Yanında EPL şampiyonlukları da var.Reallik bi durum yok ortada

Real'in şanssızlığı Lyon gibi bir takım çıkıyordu 09 ve 10 sezonlarında ve Lyon'a karşı şansı tutmuyordu son zamanlarda bu yıla kadar.

Bu yıl da Barcelona geldi.

Üst Alt