Real Sociedad Bruma İçin Galatasaray’la Görüşmelere Başladı İddiası - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Real Sociedad Bruma İçin Galatasaray’la Görüşmelere Başladı İddiası

Nerde çok şans bulmuş. Iyi kötü işleyen bir sistemimiz vardı Fener maçına kadar kanatlarda Yasin ve Bruma ile. Sonra gitti o Fenerli Hamza hıyarı Fener maçından önce bozdu güzelim takımı. Hem Yasini(o zamanlar en formda oyuncumuzdu) kesti hem de Brumayı.

Bunların yerinde sağda Umut oynadı, hani topu süreceğim derken out'a koşan Umut diğer kanata da Olcan-Telles ikilisini koydu Allahın çapsızı.

Eğer iyi giden düzeni bozmasaydı o maçı kaybetmezdik biz. Fener zaten berbat oynuyordu, bizden bile kötüydü o aralar.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

Bu tip taraftara böyle hocalar müstehak olan bize oluyo.

Satılmasından yanayım da yerine transferi Denizli ve Dursun yapmasın.Maliyet performans olarak Ontivero ile yarışır.Oyun tarzını beğenmiyorum Sinan daha önde bana göre.

Maliyet performans olarak çok şanssızlık çekti çocuk. Mancini Brumayi wingback fantazisini denerken Bruma ağır sakatlanmıştı. Pran deli doğru dürüst şans vermedi Hamza ilk başlarda şans vermişti ondan sonra Umut'u tercih etti.

Alındığında yaş grubunun en büyük yeteneklerden birisiydi. Eğer yanılmıyorsam Pogba ve Jeseyle aynı turnuvada oynamıştı. 12m avro çok paraydi, en fazla 7-8m avro ediyordu aldığımızda.

kesinlikle bruma 7,5 a satılacak adam değil halk oylamasıyla yapılan golden boy da pogba ya fark atmış adam bu
Ben uzun zamandır ligde bu kadar rahat adam eksiltebilen başka bir oyuncumuzu hatırlamıyorum yolda yürüyormuş gibi çalım atıyor çok teknik inanılmaz kıvrak ve en büyük özelliği hızı
şimdiye kadar saçma hocalardan yabancı kontenjanından şans bulamadı daha 21 yaşında bu
haydi diyelim bruma'yı sattılar huzura erdiniz yerine biri alınabilecek mi bruma'dan daha iyi daha hızlı daha iyi dripling yapan bu kadar genç
kesinlikle bir kanat oyuncusu 20-26 yaşları arasında olması lazım o tempoyu kaldıracak bu koşullarda topçu yok mu birsürü var ama en az 15milyon hepsi

Satılmasından yana değilim. Bruma hiçbir şekilde külfet oluşturmuyor kulübe. Yıllık kazandığı para da düşük, diğer oyunculara göre. Ne Telles Ne Bruma gitmesin. Madem küçülüyoruz bari elimizde tutalım bunları.

Telles ve Bruma Denizlinin elinde olsaydı biri sağ diğeri sol kanatta banko oynuyor olurdu şuan.

Eğer feda diyeceksek, ki dursunun açıklamalarından bu çıkıyor. Bruma ve telles geri gelmeli. Asla Opsiyonlarda düşüş yapılmamalı. O paralara bu iki oyuncu giderse Hamzaya pis söverim zaten.

Opsiyon koyacaksan bu minimum 15 Milyon € olmalıydı aslında o bile az. Günümüz futbolunda böyle hızlı ve çalım kabiliyeti üst düzey olan futbolcular çok değerli. Yaşı daha çok genç fizik olarakta kendini geliştirince ki gelişir büyük bir yıldız olacak. Kaçan balık büyük olacak gibi duruyor.

Sent from my iPhone using Tapatalk

olcan yasin yerine gelsin bruma oynasın. Böyle seri futbolcu bulmak zor birde üstüne gol vuruşlarını geliştirirse 8e sattığımıza yanarız.

Son düzenleme:
şu ortamda ne bruma ne de telles bize döner iki oyuncuyu satmak bizim için hayati önem taşıyor en az iki yıl çile çekecez çünkü bizimkiler mal satmak istemiyor dinazoruslar izin vermiyor

Martin Benitez'e 7-8 vereceğine Bruma'yı kullanmaya çalışsana. Alındığı dönem en önemli 3-4 wonderkidden biriyken nasıl bu kadar değersizleşti anlamıyorum. Özelliklerini geliştiremediği gibi geriye gitti. Hep söylüyorum sorunun ne zaman oyuncuda değil sistemimizde olduğunu anlarız o zaman seviyemiz yükselir.

Bruma ► Amazing Dribbling ● Skills ● Goals ● 2015 HD - YouTub

Denizli geldiğinde Bruma mı vardı? Önümüzdeki sezon hem Bruma hem de Benitez gerekli. Kanat oyuncumuz yok yahu, ileri çıkamıyoruz.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bu opsiyonlar neden böyle düşük yapılır anlamıyorum.
Yap 15 milyon €, Zaten karşındaki takım pazarlık yapmak isteyecektir.
Bruma'yı yaşadığı sakatlıklar etkiledi ama hala genç yaşta sayılır.
Bitiricilik konusunda kendini geliştirmeyi başarabilirse büyük takımlarda kendine yer bulacaktır.
Keşke bu takımda değerlenebilseydi. Hem biz hem onun adına iyi olurdu.

Üst Alt