Recep İvedik 5 (16 Şubat 2017) - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Recep İvedik 5 (16 Şubat 2017)

Boş zamanda izlenir, neden izlenmesin de bu fragman hakikaten kötü olmuş. Bir de şu çiş,gaz çıkarma,dışkılama vs gibi şeylerin dozunu sürekli artırıyor, son derece nahoş bir şey...

Şahan'ın zaten büyük sinemacı olmak veya topluma mesaj vermek falan gibi bir amaçları yok diye biliyorum, filmlerine bu gözle bakmak lazım. Ama bak Cem Yılmaz her türlü eleştirilir çünkü başka bir ligde, keşke gözle görülür bir duruşa sahip olsada daha fazla eleştirsek.

Konuya dair güzel bir video;

Filmlerini falan bilmemde şu komikti hakikaten :D Şahan Gokbakar Necati Şaşmaz'ın Gezi Parkı Konuşmasını taklit ediyor.. - YouTube

cem yılmaz filmlerinin yanında çok basit kaçıyor.. herkesin komedi anlayısı farkllı olabilir ama ben sahsen recep ivedik serilerinde gülmedim gülemedim..

guzel film iste, girin izleyin gulun cikin. size ayni filmi 10 kere izleyin demiyor ki.

her seye camur atmamak lazim.

misal bence cem yilmaz bes para etmez bir komedyen, cem yilmaz'a gulen / izleyen insan da bence bos insandir.

ha, yanlis anlasilmasin. ben recep ivedik'i destekliyorum demedim, izlemedim de sadece ilk 3 filmini izlemistim.

Fenerli Cem Yılmaz'ın filmini izleyeceğime Galatasaraylı Şahan'ın filmini izlerim daha iyi, maalesef bu sektörde Galatasaray'ın etkisi az şike operasyonunda şikeci ünlülerin nasıl algı operasyonu yaptıkları gayet açık başta cem denilen yvşak olmak üzere

LG-K430 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gurbetciler genelde seviyor, ilginc bi detay.

1 guzeldi, yeniydi. 2 fena degildi. 3'u begenmedim. 4'e belki gulerim diye arkadaslarla gittim, o ortamda bile gulemedim. Dandik bi film, fragmaninda gulumsedigim tek yer "nikolai" kismi oldu, gerisi kotu.

Sent from my SM-N920I using Tapatalk

Üst Alt