Recep Mamur: "Galatasaray Kulübüne Asla Oyuncu Satmayacağız" - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Recep Mamur: "Galatasaray Kulübüne Asla Oyuncu Satmayacağız"

Cevap: Recep Mamur: "Galatasaray Kulübüne Asla Oyuncu Satmayacağız"

TEŞEKKÜRLER RECEP MAHMUR !!!

werwer.png

Bu iyiymiş index yapmak lazım bunu:D

Recep beye ve Hurmaya bir oyucuyu bonservis bedeli olmadan verebiliriz. Biz ona Junior Mahir diyoruz. Junior un bindirmeleri, gidiş gelişleri ve tekniği muhteşem. Her an PATLAMAYA müsait bir oyuncu. Oynarken zevkten ağzınız kulaklarınıza verecek Mahmur ve Hurma beyler.

PAstırmasporu '' sarı-kırmızı '' olan renklerini değiştirmesini öneriyorum , zira bu rengleri kaldırabilicek halsiyete ve zekaya sahip değiller !!

Buna adam demek bile yanlış.Adam demeyelim böylelere.

Keşke maçı anlatanlar Amrabat ı ön ismi olan Nureddin diye anlatsalar, sırf adı müslüman adı diye soyadını kullanıyorlar. Ben bunların ciğerini bilirim.

Sizin istediginiz Paralari zaaten Galatasaray size vermezki... O Istediginiz Paralara gider Drogba, Berbatov gibi Oyunculari alirlar..

Size ancak Besiktas ve Fenerbahceli Avanaklar yanasir...

Keşke maçı anlatanlar Amrabat ı ön ismi olan Nureddin diye anlatsalar, sırf adı müslüman adı diye soyadını kullanıyorlar. Ben bunların ciğerini bilirim.

Değil mi, her yabancı oyuncunun ismi söyleniyor zaten, Johan, Milan, Emmanuel diyor spikerler. Sırf Müslüman diye, Amrabat diyorlar.

Üst Alt