Redknapp: “Modric bu gezegenden olamaz” - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Redknapp: “Modric bu gezegenden olamaz”

Cevap: Redknapp: “Modric bu gezegenden olamaz”

Modric çok iyi bir adam. Nedved 'e benzetiyorum ben onu. Şimdi o kalitede olmasa da olacaktır.

Sebep daha çok karakteri gibi geliyor bana, öyle hissettim bu yorumdan.

Akılsızlığı, vurdumduymazlığı, umursamazlığı, tembelliği...Denilson'la birlikte 5-6 sezondur takımdalar, gram gelişme göstermediler. Kazma dediğim Bendtner bile kendini az da olsa geliştirdi ama bu ikili saf kalas olarak kaldı.

LukaModric_2522983.jpg

Extraterrestrial_Life15.jpg

Geçen haftalarda Tottenham'ın şampiyonlar ligi maçında söylemiştim ve tepki almıştım. Modric henüz beklenen gelişimi gösteremedi. Şuan iyi oynayabilir. Ama geldiği günden bu yana ilerleme kaydettiğini düşünmüyorum. Yerinde sayıyor. Tottenham'da konuşulacak bir adam varsa ( G. Bale'den sonra ) o da Sandro. Bu genç adam kendinden çok söz ettirecektir. Ve oynadığı sürece çok iyi bir gelişim göstereceğini düşünüyorum.

Modric çok iyi bir merkez orta saha. Oyunun iki yönünü de oynayabilen bir isim, futbolunu çok geliştirdi. Tottenham'ın beyni konumunda şu an.

Slaven Bilic'e göre de Avrupa'nın en iyi futbolcusuydu Modric. Geçelim bunları. Bu lafların gazına gelip siz de övüyorsunuz, o daha beter. Arda şu anda Modric'ten kat be kat üstün bir futbolcu. Üstelik 2 yaş da genç.

“Modric bu gezegenden olamaz”

Bu laf biraz tuhaf. Messi, Ronaldo için falan denir. Çok kişiyi çalımlarlar sürekli gol atarlar falan filan

Modric işte merkez orta saha oyuncusu, Redknapp abartmış, hatta öyle abartmış ki saçmalamış.

İngiltere'nin Yılmaz Vural'ı Harry Redknapp.Teknik direktörlük anlamında tabi.Değeri sonradan anlaşıldı.

Slaven Bilic'e göre de Avrupa'nın en iyi futbolcusuydu Modric. Geçelim bunları. Bu lafların gazına gelip siz de övüyorsunuz, o daha beter. Arda şu anda Modric'ten kat be kat üstün bir futbolcu. Üstelik 2 yaş da genç.

Modric, Euro 2008'te Arda'yla kıyaslanıyordu. Hatırladığım kadarıyla Modric o dönemde kanatta oynuyordu. Şimdi bakıyorum, orta sahanın ortasında oynuyor. Arda'yla şu an için kıyaslanması yanlış bence. Tabi Arda, Modric'ten daha yetenekli dersen o başka tabi.

Modric'e 30-40 arası veren gerzek oğlu gerzektir, net. O herifin Tottenham'da ne oynadığı belli değil. İzlediğim hiçbir maçta topu alıp bir-iki çalımla pozisyon yaratan bir görüntü çizmedi. Orta sahada basit bir MC gibi top dolaştırmaktan başka yaptığı bir iş yok. Attığı pasların çok daha iyisini Arda rahat rahat atıyor. Kaldı ki o adam eğer 30-40 ediyorsa Sniejder, Van der Vaart gibi benzer görevde oynayan adamlar Ronaldo'yu geçer.

Modric'e verilebilecek maksimum ücret 15 olur, o da piyasanın yüksek olmasından.

sorun zaten o basit dedigin top dolastırmayı yapabilmek bence

artı top rakıpteyken ardadan daha fazla oyunun içinde

Modric, Euro 2008'te Arda'yla kıyaslanıyordu. Hatırladığım kadarıyla Modric o dönemde kanatta oynuyordu. Şimdi bakıyorum, orta sahanın ortasında oynuyor. Arda'yla şu an için kıyaslanması yanlış bence. Tabi Arda, Modric'ten daha yetenekli dersen o başka tabi.

Modric o zamanlar Arda'yla kıyaslanmıyordu. Kıyaslayanlar bizdik. Yurtdışında ciddi şekilde abartılıyordu Modric. Turnuva öncesinde ciddi bir bedelle gitmişti Tottenham'a yanlış hatırlamıyorsam. Bilic de ya Euro 2008 maçlarının birinin öncesinde veya sonrasında, ya da hazırlık maçlarından birisinin öncesinde veya sonrasında "Modric, Avrupa'nın en iyi futbolcusu" demişti.

Ayrıca Modric o zamanlar da orta sahanın ortasındaydı. Tottenham'da bir ara sol kanatta oynuyordu.

Arda'yla kıyaslanması bence de yanlış. Arda çok çok daha iyi bir oyuncu. Potansiyelinden falan bahsetmiyorum. Şu anda overall olarak bakarsak Arda kesinlikle daha iyi.

Üst Alt