Regular Show | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Regular Show

Sürekli Dizi, (Özgün adı: Regular Show) J. G. Quintel tarafından yapılmış Amerikan çizgi dizisidir. İlk gösterimini ABD'de Cartoon Network'te 6 Eylül 2010 tarihinde yapmıştır. Türkiye'de ise 1 Şubat 2012 tarihinde Cartoon Network'te, daha sonra da 4 Şubat 2012 tarihinde TNT'te gösterime girmiştir. Mavi alakarga Mordecai ve rakun Rigby adlı parkta çalışan iki arkadaşın heyecanlı maceralarını konu almaktadır. Onlar dışında diğer ana karakterler: Benson, Skips, Pops, Kas Adam, Çak Beşlik Hayalet, Margaret ve Eileen.

Dizi, 23 yaşındaki iki eski arkadaşın, Mordecai (bir mavi alakarga) ve Rigby (bir rakun), günlük yaşamlarının etrafında döner. Bir parkta işçi olarak çalışırlar ve günlerini işten kaytarmak için harcarlar, herhangi bir yolla kendilerini eğlendirirler. Onları en fazla sıkan şey patronlarının Benson (bir sakız makinesi) olmasıdır. Diğer bir çalışanı olan Skips'in (bir yeti) parkta bulunması ve parkın müdürünün Pops (koca kafalı bir lolipop) olması işlerine gelmektedir. Diğer çalışanlar da şişman ve yeşil Kas Adam (Muscle Man) ve Çak Beşlik Hayalet denen hayalettir.
640px-Regular_Show.png
acayip absürd olaylar, müthiş senaryo, harika bi evren. mizahı da çok iyi özellikle yan karakterler bi anda patlatabiliyo. keşke bitirmeseydim dediğim nadir çizgifilmlerden.

İlk iki sezonu çok çok iyidir kötü diyorsan ahbaplığı hemen şimdi keselim.

Soruna dönecek olursak ne tarz çizgi film seviyorsun. Ona göre ilerleyelim. Adult Swim klasiklerine bak biraz önden.
kötü demem de bence abarti, beni sarmadi pek diyim ya da. ben de izledim 1-2 sezon da devam etmedim. oturup bu tarz seyleri izlemem yav ama Reg hosuma gitti izledim hepsini, cartoon networkun eski dizilerini severim ed edd eddy, samurai jack falan komikler bence;D

Üst Alt