Reklam Bilgilendirmesi - Radyo Yayını - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Reklam Bilgilendirmesi - Radyo Yayını

Cevap: Reklam Bilgilendirmesi - Radyo Yayını

Teşekkürler arkadaşlar bu radyo, müyaptan belgeli bir radyo, İstanbul'da bu ay içinde karasal yayına da başlıyacaktır.

Umarım yayını beğenirsiniz. Şunu söyleyim her tarza cevep verebilecek yayın yapıyorlar.

Sizden ricam adamları "deli" etmemeniz. Zira istekleriniz görmezden gelinecektir.

Gördüğüm kadarıyla reklam bugün yayında.

Radyo marjinal... :yenieek:

Güzel bir uygulama, teşekkürler Yunus Emre. Hem sizin, hem de forumumuz adına güzel bir düşünce.

Şuanda aktif değil sanırım. Ne zaman aktif olacak?

Edit: Aktifmiş.

ben sevdim bu olayi, ayri pencerede acip, dinliyorum radyoyu.

canimi sikan hep anasayfaya gittigimde cikmasi

Salman radyoların genel problemi, aslında framesetle yapardım. Fakat bu sefer google üzerinde yapacağımız "seo" çalışmalarımıza inanılmaz zararı olacaktır. Radyomuza gelen geri dönüşlerden sonra playeri daha uygun bir yere koyacağız.

Kenan çalınıyor, fakat her dj farklı programlarda farklı tarzlar çalıyorlar, Şuanki yayın pop müzik saati.

istek hattına girdim parça adı aklıma gelmedi demet akalın bebek yazdım bakalım ne olacak:asd:

aquamplayer ile olsa iyi olurdu aslında sayfa değişiminde sorun oluyor, ama güzelmiş

Üst Alt