Resmi *Felipe Melo* Geri Sayım Başlığı - Sayfa 21 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Resmi *Felipe Melo* Geri Sayım Başlığı

Cevap: Resmi *Felipe Melo* Geri Sayım Başlığı

Gelsin kardesim gelsin. Yillarca takimin en problemli noktasi o bolgeydi adam geldi devrim yasandi resmen. Luks istiyorsan bedelini odeyeceksin yoksa

BAM'larla, gümlerle oynarsin haline köpekler güler.

Yalnız takım sıcakta antrenman yaparken kararsızım, pazarlık yapıyorum ayağına 2,5 aydır tatil yapıyor

Hala mı bekliyorsunuz??

Yavaştan kapatın bu defteri derim arkadaşlar ki bence Hoca da kapattı artık..

hani pazartesi buradaydı.Melo gelsin diye bekliyoruz,sonunda alamazsak melo'yu başka bir isim de alamayız.

Takıldık Melo'nun peşine gidiyoz hadi bakalım hayırlısı..

[h=2]twitter @ibrahimseten[/h]Bi' daha yazıyorum: Melo, Arda veya Diego'dan 1'ini alacak.. 3'ünden 2'sini değil, 1'ini.. demiş G.Saray; Melo (toplam maliyeti 25 milyon €), Arda (30) veya Diego'dan (kiralık, 3.5) birini alıyor.. Son karar Terim'e bırakıldı...

yakında felipe melonun elden kaçtığı günden itibaren ileri sayım başlığı açılır.

twitter @ibrahimseten

Bi' daha yazıyorum: Melo, Arda veya Diego'dan 1'ini alacak.. 3'ünden 2'sini değil, 1'ini.. demiş G.Saray; Melo (toplam maliyeti 25 milyon €), Arda (30) veya Diego'dan (kiralık, 3.5) birini alıyor.. Son karar Terim'e bırakıldı...

seten ne yahu paylasmayın sunu boş mesaj atın ama su şahsın haberlerini paylasmayın. fanatik fotomacdan farkı yok.

Üst Alt