Reyes Kadroya Alınmadı! - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Reyes Kadroya Alınmadı!

Cevap: Reyes'e Galatasaray Kesiği

Joseeeee Antoniooo Reyeeeeeesssssssss

Eski Reyes olduğu taktirde bu takımı ucurur, cok net.

Zamanında Milli Takım'da ortaya koyduğu performansı filan sergilerse eğer kimse tutamaz Reyes'i.

istatislik adamının bu tür yorumları doğal ..

Okudugunu daha idrak edemiyorken bana laf sokmayı bırak.

Bonservisi gayet makul olucak. Yıllık ücretide Kewell gibi "ben para icin degil, top oynamaya geldim" kavramını tasdiklerse buyursun gelsin. Reyes gibi bir yetenekte bu kadar kumar oynamaya deger.

Okudugunu daha idrak edemiyorken bana laf sokmayı bırak.

Bonservisi gayet makul olucak. Yıllık ücretide Kewell gibi "ben para icin degil, top oynamaya geldim" kavramını tasdiklerse buyursun gelsin. Reyes gibi bir yetenekte bu kadar kumar oynamaya deger.

laf sokmuyorum . dediklerine göre konuşuyorum

Bastan sona hayalci bir yorum. Reyes yukarıda yazılanların yarısı kadar bir oyuncu olsaydı hala Avrupa'nın elit takımlarından birinde oynuyor olurdu. Ve ne garip ki, Ispanya milli takımı 2008 ve sonrasında Ispanya milli takımı oldu.Yani Reyes ve Riera gibi oyunculardan kurtulduktan sonra.

.

bastan sona faul bu yorum.

bir, MALOUDA ismine kandıgımız falan yok MALOUDA'yi 4 5 yıldır izliyorum 100 tane macını izledim Chalsea ve Lyon olmak uzere. attıgı golleri verdigi paslarıda cok iyi biliyorum. KAFADAN SALLAMIYORUZ yani [ki senin bu yorumundan izlemedigin anlasılıyor MALAOUDA'yi] o yuzden burada super bir ironi soz konusu.

onun dısında, nedemek basarılı performansı yok MALOUDA cok uzun sure CHELSEA'nin en buyuk silahı oldu. 2007'ye kadar fransa milli takımında iyi oynadı, su an kadroya girememesi normal o yıldızlar varken belki fakat bu MALOUDA kotu yada yetersiz futbolcu yapmaz.

istikrarsız falanda degil.

Buda yukarıda yazan. Orijinalinde Reyes'ten bahsediliyor, Malouda'dan degil.

şeref aydın klüplerin anlaştığını yazıyor twitterında. muhtemelen oyuncumuz olacak artık reyes. hayırlı olsun diyip bize desteklemek düşer bundan sonra. inşallah istekli ve iştahlı bir reyes görürüz burda

kemal belgin; sike falan yok polis ve savci rüya görmüs ve sabah kalkmislar ve bu rüyayi faaliyete gecirmis.metristekileri cikarip bunlari atalim iceri. adam ironi yapiyor ;)

Aradığıniz 30 yaşından genç orta sahanın her noktasında oynayan bir teknik oyuncu ise

Ocak ayında Reyesden iyisini bulamazsiniz.

Boşu boşuna fm antrenörlüğü yapmasın bazı arkadaşlar burada.

Üst Alt