Reyes Transferi Hakkında Ne Düşünüyorsunuz ? - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Reyes Transferi Hakkında Ne Düşünüyorsunuz ?

Cevap: Reyes Transferi Hakkında Ne Düşünüyorsunuz ?

Bu lige uyumlu olan oyuncu alexmi?4.5 milyon deniyor.Reyes için bu riske değer.Stancuya 5 verdik biz.Reyes oynarsa bu ligde çok gol atar.

Bonservisi çok uygun Allah var.Sezon başında almak istesek herhalde bu fiyatın 2 katını falan çekeceklerdi.Hayırlısı olsun ne diyelim.

Bize uyacağını hiç zannetmiyorum. Futbolu İspanya'da öğrenmiş hiçbir futbolcu bizim ligde başarılı olamaz.

Baros bize geldiginde çok mu formdaydı sanki?

Neler yaptıgını gördük ama.

Kaldı ki Reyes manzano ile sorunlar yaşıyor, ve reyes bu taraftar ile coşar diyorum ben.

Geldiği taktirde buradaki çoğu kişi bağrına basacak zaten şu an istemeyenlerde dahil buna.

4.5 m € ya hem de makul bana göre , gelsin bence.

Yahu İspanya'dan basit bir oyuncu almıyorsun. Reyes bu ya. İlla ki bizim lig için uygun bir oyuncu.

----------------muslera------------------

--eboue-----semih----ujfalusi-------hakan--

--reyes------selcuk-------melo------emre--

----------elmander-----???---------------

2-3 tane İspanyol başarısız oldu diye genelleme yapanlara alkış

Mustafa Sarp,Barış falan kötü oyunculardı.Türktüler.Demekki Türkler Türkiye Liginde başarısız oluyor. Bir adaha Türk oyuncu almayalım :D

Fatih hoca istiyorsa kesin gelmeli,hocanın istediği adamları alalım.

Mesela bazıları yıllarca Brezilyalı almayın bizde oynayamiyorlar diyordu ama Melo'yu görüyoruz.

Ujfa da bu arada İspanya liginden geldi.

İyi oyuncu ama umarım GSye gelince FT kişisel oynanaması konusunda uyarır. At. Madrid'de de bir çok pozisyonu heba ediyordu kişisel oynama isteği yüzünden.

yalnız 4milyon fazla bi para değil.yıllık ücretide makul şekilde ayarlanırsa gelebilir sorun olmaz bence..

adam olmazsa fatih hoca adam eder xD

Üst Alt