Rezan Epözdemir - Sayfa 21 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Kendimi nerede yalanlamisim yaf ? Ilk kez kurulan takimla sen oturmus bir butcesi olan Avrupa maclari yapacak olan full profesyonel takimla mi kiyasliyorsun ? Konu ikiye ayrildi, su asamada. Kimse kalmadi diyelim, benim cikis noktami degistirmiyor senin verecegin cevaplar. Sevme, Ozbek'i destekle, Terim cok kotu, Erden'siz bir hiciz bu denklemde, kimse birsey yapmasin, yapiyorsak da ilk seferde 1.lik ve sampiyonluk olmuyorsa yapilmasin nasil olursa biri yapar bir gun. Olay basit, seni anladim.
Erdensiz bence de hiçiz. Dursun'u beğenmiyorum. Terim çok kötü demedim yine dediğimi çarpıtıyorsun.

İlk kez kurulan takımdan hemen şampiyonluk beklemedim yine kendine göre yanlış çıkarımda bulunuyorsun ama 2 yeni kurulan takımdan biri diğerine 7 atıyorsa ve fb ligini lider bitirip biz 6. bitiriyorsak o takımı kuran adama 2 kelam ederim. Sen 6. olmaktan memnunsan bana göre hava hoş

Ben x'i niye savundun mu diyorum. Dediğimi çarpıtma. Emenikeyi savunuyorsa yeri GS değil diyorum. Savunduğu adamla Galatasaray'ın kurumsal ve taraftarının görüşü tamamen zıt çünkü

Mesajlarından da gurbetçisin izlenimi aldım da neyse. Bana birkaç kere daha böyle ters alıntı yaptın ondan böyle cevap veriyorum. Bir kerelik bir şey değil.

21-22 Rezanın aldırdığı topçular fbden 7 yiyor.
22-23 Yeni yönetimle kadro ve teknik heyet büyük ölçüde değişiyor. Takım normal sezonu lider bitiriyor. Playoff yarı finalinde fb makul skorla eleniyor
23-24 takım şampiyon

3 sezonda kurulan tek sakat takım rezan'ın takımı. Bunu anlamak bu kadar zor olmamalı.
Gsnin kurumsal bir fikri var mı bu konuda,Aysal bu ateş üfleyerek sönmez derken sonraki başkan rahmetli Duygun Yarsuvat fetö fbye kumpas kurdu diyordu.Gs başkanı iken de bunu söyledi yanlış hatırlamıyorsam

Gsnin kurumsal bir fikri var mı bu konuda,Aysal bu ateş üfleyerek sönmez derken sonraki başkan rahmetli Duygun Yarsuvat fetö fbye kumpas kurdu diyordu.Gs başkanı iken de bunu söyledi yanlış hatırlamıyorsam
Duygun dışında o tür zırvayı savunan olmadı. O da zaten geçici gelmişti ve maç sonları beyaz tvde laklak yapmak dışında bir şeyini görmedim. Abdürrahim'e kalmıştı işin çoğu.

Erdensiz bence de hiçiz. Dursun'u beğenmiyorum. Terim çok kötü demedim yine dediğimi çarpıtıyorsun.

İlk kez kurulan takımdan hemen şampiyonluk beklemedim yine kendine göre yanlış çıkarımda bulunuyorsun ama 2 yeni kurulan takımdan biri diğerine 7 atıyorsa ve fb ligini lider bitirip biz 6. bitiriyorsak o takımı kuran adama 2 kelam ederim. Sen 6. olmaktan memnunsan bana göre hava hoş

Degiliz, 23 kere sampiyon olan Avrupa sampiyonu takima bildigin hakaret bu, hatta aciz bir aciklama. O olmadiginda da sampiyon olduk, CL'den elenip AL'de devam ettik hatta cok daha dusuk butceli takimlarla hatta bir tur daha fazla atlamistik AL'de, cayciya ragmen. Terim icin demedin, evet, ancak ben de carpitmadim. Tamam o da oyle olsun dedim onceki iletine ithafen. Fener o sene yeni falan kurulmamisti tekrardan. Benim memnun oldugum ya da olumlu buldugum birilerinin birseyi baslatmis olmasi bazen dogru seviyede olmasa da ki onun nedenleri icinde bazi detaylar mevcut.

Degiliz, 23 kere sampiyon olan Avrupa sampiyonu takima bildigin hakaret bu, hatta aciz bir aciklama. O olmadiginda da sampiyon olduk, CL'den elenip AL'de devam ettik hatta cok daha dusuk butceli takimlarla hatta bir tur daha fazla atlamistik AL'de, cayciya ragmen. Terim icin demedin, evet, ancak ben de carpitmadim. Tamam o da oyle olsun dedim onceki iletine ithafen. Fener o sene yeni falan kurulmamisti tekrardan. Benim memnun oldugum ya da olumlu buldugum birilerinin birseyi baslatmis olmasi bazen dogru seviyede olmasa da ki onun nedenleri icinde bazi detaylar mevcut.
Fener yeni kurulmuştu bizle beraber kurdular. Sadece Bjk bizden önce vardı.

Erden olmadığında 22 kez şampiyon olduk ama Dursun Özbek yalnızken hiç şampiyon olamadık. Onu vurgulamak için dedim.

Rezan pek tuttuğum biri değil, hatta güvenilmez bulduğumu hep söylerim. Burak Elmas yönetiminden ayrılış şeklini de eleştirmiştim ama o konuya dair laflarımı geri aldım.

Altaylı ile yaptığı programda anlattı. Burak kulübün başına bir CEO getirmek istiyor. Rezan, yönetimde kalabalık bir grupla birlikte bunun tüzüğe aykırı olduğunu, hukuken sakıncaları bulunduğunu söylüyorlar. Bunun üzerine Burak, ''S.....böyle işi, benim dediğim olacak, beğenmeyen s....gitsin!'' diye rest çekiyor ve bunun üzerine Rezan ve bir kişi daha istifa ediyor, diğerleri yönetimde devam ediyor...

Emenike'nin avukatı olduğunu yeni öğrendim. Çok ciddi eksi yazar kendisine benim nazarımda. Emenike bildiğim kadarıyla İbrahim Akın gibi etkin pişmanlıktan da(en azından ilk süreçte) yararlanmadı zira.

Erden olmadığında 22 kez şampiyon olduk ama Dursun Özbek yalnızken hiç şampiyon olamadık. Onu vurgulamak için dedim.

Erden Timur olmadığında Dursun tarafında - dursun özbek kendisi değilde altında birleşen Metin Öztürk ve kadrosuna ben baya temkinle bakıyorum. Olumlu yönden bir şey yaptıklarından ciddi şüpheliyim.

ET yoksa - risklerine rağmen kafam Süheyl Batum tarafına kayıyor, orayada tam anlamıyla güvenmemekle beraber.

Son düzenleme:
Ben haberlere, ntv arisivinde 2019 gordum. Hatta soyle eminim, onceki sene maclarina denk gelmistim. Neyse, yaniliyor olabilirim, zamanlama kotu degil, bizim de "zaten" acacagimiz konusu da muamma. Bir sekilde acilmis, o mac hatali karar buna katilirim, ancak buna uygun tesvik bile almis olabiliriz TFF/Spor Bakanligindan bilemeyiz isin detaylarini. Konu spor, sporculuk neticede o takim o olgunluga ulastirilip sampiyon oldu. Birinin bir takimi "ilk" kez kurmus olmasi tukaka sebebi degil diyorum, yontem elestirilebilir pekala.
TFF tarafından teşvik edildi. Sponsorları dahi hazırdı. Yani Rezan cebinden açmadı yada sponsoru kendi cabalamadı bulmak için. Tek yapacağı araştırıp kadroyu düzgün kurmaktı onu da beceremedi. Olgunluğa ulaşan bir takım yok kurduğu takımdan 1-2 oyuncu kaldı. İlk kez kurduğu için eleştiren yok berbat kurduğu için eleştiren var.

Hayatı boyunca sürekli soyadını sorduklarında "epözdemir" "başında h yok" demek zorunda kalmış olabilir.

Sürekli bir düzeltme işi.

Böyle şeyleri hep kafaya takıyorum yaw.

Emenike'nin avukatı olduğunu yeni öğrendim. Çok ciddi eksi yazar kendisine benim nazarımda. Emenike bildiğim kadarıyla İbrahim Akın gibi etkin pişmanlıktan da(en azından ilk süreçte) yararlanmadı zira.

savunma hakkı kutsaldır zırvası varya dostum. ona dayanıyorlar.

Bu ve Ersan Şen'i hiç sevmem. Bunları niye kanallara çıkarıyorlar anlamış değilim

Üst Alt