Ribery Galatasaray Forması Giyecek | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ribery Galatasaray Forması Giyecek

5c2316b766a97c6dab5d123f

Bayern Münih’ten sezon sonu ayrılacak olan Frank Ribery’nin rotası İstanbul…

Alman basını, Bayern’in 35 yaşındaki Fransız yıldızla yeni sezonda gençlerin önünü açmak için sözleşme imzalamayacağını ve Ribery’nin en ciddi taliplisinin eski takımı Galatasaray olduğunu yazdı.

Haberde, Galatasaray taraftarının da Fransız yıldızı Sarı-Kırmızılı forma altında izlemek istediği bilgisine de yer verildi. Hatta Sarı-Kırmızılı idarecilerin Ribery’nin menajeriyle şimdiden görüşmelere başladığı iddia edildi.

Güneş

Gelse super olur vallah Turkiye'yi yikar gecer ama zor diye dusunuyorum nedenine gelirsek gecmiste Galatasaray ile yasamis oldugu olaydir. Pek mutlu gitmedi Galatasaray'dan.

Canaydin baskanin gelip elini opmedi, artik şansı kalmadı.

Ribery vb son kullanicisi olacagimiz oyuncu almak demek bundan sonra tam 4 yil bonservissiz oyuncu almak zorunda kalmak demek !!

Yeniden satamayacagimiz her oyuncuya karsiyim. Bugun maicon, feghouli, belhanda, mariano, rodriguez gibi oyuncularin satilma ve bonservis geliri elde etme ihtimali konusuluyorsa bu ne kadar sevmesek de Tudor un dogru transfer politikasina borcluyuz.

Simdi bunlardan gelecek parayi salak salak 35 yasindaki adamlara gommekten bahsediyorlar!

Bu kulup ayrica maaslarda da %25 civari indirime gitmek zorundadir!

Canaydin baskanin gelip elini opmedi, artik şansı kalmadı.

Ribery vb son kullanicisi olacagimiz oyuncu almak demek bundan sonra tam 4 yil bonservissiz oyuncu almak zorunda kalmak demek !!

Yeniden satamayacagimiz her oyuncuya karsiyim. Bugun maicon, feghouli, belhanda, mariano, rodriguez gibi oyuncularin satilma ve bonservis geliri elde etme ihtimali konusuluyorsa bu ne kadar sevmesek de Tudor un dogru transfer politikasina borcluyuz.

Simdi bunlardan gelecek parayi salak salak 35 yasindaki adamlara gommekten bahsediyorlar!

Bu kulup ayrica maaslarda da %25 civari indirime gitmek zorundadir!

Zaten Tudor’un transferlerine birşey diyen yok gecen sene onun transferleri ile şampiyon olduk Ama işte adamda oyuncuları orijinal mevkilerinde oynatmama hastalıgı vardı ve bunun onune hemen gecmek lazımdı.

Gençlik ateşiyle o kazığı atmayacaktı, artık uzak dursun. Adnan Sezgin seni de Allah bildiği gibi yapsın. Ribery içimde hep bir yaradır

Marsilya'ya 2007'de Bayern tarafindan odenen 30m Euro'yu faizi ve transfer piyasasindaki enflasyonu hesaba katarak nakit odeyecekse neden olmasin?

fb taraftarlar anelkanın bonusu diye dalga geçerken biz sahiplenmiştik.. bu maymun ise bizi yüz üstü bırakmıştı..

sen bonus bile değilmişsin.........:mad::mad:

Karaktersiz ve cok sakatlikla problem yasayan herif. Adam generationuna laf atanlar bunu hele hic istememeli. Iki kere spor yazarina saldirmis Ribery ve Bundesligayi takip edenler arasinda en gicik kaptiniz futbolcu kim diye sorsaniz, Ribery rahat Top 3 e girer.

Bir Galatasaray hayal ediyorum transferleri Tudor'un yaptığı sahaya takımı Fatih Terim'in hazırladığı ve yönettiği çok başarılı olurdu net.

Karaktersiz bir adam, Etik yollardan ayrilmadi bizden. Simdi kariyer sonu gelip bizden para kopuracak ve Bayern icin genclerin onunu acacakmis ozaman biz neden yunusu oynatmiyoruzki. Gelirse buyuk bir kaziktir

RİBERY HAYIRLI OLSUN ARKADAŞLAR

Bayern Münih'in yıldız futbolcusu Franck Ribery, Nusret'in Dubai'deki lokantasına gitmiş ve burada altın kaplamalı antrikot yerken görüntülenmişti.

Fransız futbolcunun 1000 sterlin değerinde olduğu söylenen bu ziyafeti, sosyal medyada bazı kesimlerin büyük tepkisini çekmiş ve Ribery'nin parasıyla daha hayırlı işler yapması gerektiği ifade edilmişti.

35 yaşındaki yıldız ismin bu eleştirilere verdiği yanıt ise son derece sert oldu. Sosyal medyadan küfür ve hakaret dolu bir mesaj yayımlayan Ribery, şu ifadeleri kullandı:

"2019 yılında her şeyi doğrudan söyleyelim. İşe kıskanç, kudurmuş ve yırtık bir prezervatiften doğmuş olanlarla başlayalım. Annelerinizi, büyükannelerinizi ve hatta tüm soyağacınızı s....im.

Size bir borcum yok. Benim başarım, her şeyden önce Tanrı, ben ve bana her zaman güvenen yakınlarım sayesindedir. Diğerleri ise benim için çorabımdaki çakıl taşlarından daha fazlası değil.

Bana ve davranışlarıma (son olarak yediğim etin ücreti) karşı her zaman negatif eleştirilerde bulunan sözde gazetecilere ise şunu söylemek isterim: Bağış yaptığım zaman (Çünkü bana çok kazanırsam bağışlamam gerektiği öğretildi.) neden hiçbir büyük medya organı bunu yayınlamıyor?

Hayır, siz sadece ailemle geçirdiğim tatilleri konuşmayı tercih ediyorsunuz. Yaptıklarımı, davranışlarımı ve yediklerimi sorguluyorsunuz. Ah evet, siz, bu tip boş işler için varsınız."

Üst Alt