Ricardo Quaresma Süresiz Kadro Dışı Bırakıldı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ricardo Quaresma Süresiz Kadro Dışı Bırakıldı

Cevap: Ricardo Quaresma Süresiz Kadro Dışı Bırakıldı

mal besiktasta bile tutunamadi pasi bile trivela olarak veren adamdar ne beklenir :D

Porto haric hic bi takimda forma sansi bulamadi sanirim :D

Keske bizim de Q7 gibi kanat oyuncumuz olsa. Kargalarin cok iyi bir takimi vardi bireysel olarak ama TD'leri cok kötü.

iyi ki yok

adam kovalamayan, geriye gelmeyen, ilerdede bir b.k yapamayan bir adam iyi ki yok

2-3 calim atiyor diye mi istiyelim?

kaldi ki, claimlari cogu aman kendi takimina zarar veriyor, ataklarin icine ediyor cunku cogu zaman

'kebap deyince adana trivela deyince quaresma'.

ehehehe:asd:

atletico maçının ilk yarısında 1300 metre koşmuş. 45 dakika bebek sürünmesiyle bile 1.3 km gider zaten

Tamam adam kötü oynuyor da bu adamı kanada hapsederek hata yapıyorlar baştan.Bu adamı forvet arkasında serbest oynatmalısın ki randıman alabilesin.Adamı bırak forvet arkası sağ kanat sol kanat dolaşsın dursun,en azından şimdikinden iyi oynar.

Hacı Porto´da ki oyununu oynatabilirsek kampanya bile başlatırım.Porto´da mükemmel bir adamdı.

O risk alınmaz, yetenekli gamsız herif çok ortada. Takımın havasını bile bozabilir tek başına, mücadele falan ona hiç girmiyorum bile. Sene sonu daha iyisini alırız zaten rahat olun.

Geldiğinden beri adama etmediğim laf kalmadı, bizim taraftar bile ama ayak dışı şut atabiliyor? diye cevap verdi.

Al ayak dışı şut. Maç boyu sabit dur, top gelince mahallenin abisi gibi çalımlayarak kaleye gitmeye çalış, sıfır katkı.

Bomboş bir adam.

manu istedi diyolardı geçen yıl lizbonda istemişti satmaları lazımdı bence en fazla 4-5 verirler

Ben mi yanlış gördüm yoksa bizim forumda bu adamı takımımızda görmek isteyenler mi var? Çok ilginç valla futbolcu olmak gibisi yok.Adamın bundan sonra yapacağı en büyük ihanet gittiği takımda kendi kalesine gol atmak olur.Geri kalan her şeyi yaptı çünkü..

Kararı metristen Aziz Yıldırım vermiştir.

Quareeeeesmaaaa Quareeeeesmaaaaa Oleeey Oleeeeey Oleeeeeeeeey

Semih'in yanlışlıkla attığı golden sonraki yaptığı abuk subuk hareketten sonra iyice kıl olmuştum hıyara

Üst Alt