# Ricardo Quaresma - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Ricardo Quaresma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Ricardo Quaresma

beşiktaşta teknik direktör diye bir kavram yok bir kere bir de ne kadar portekizli varsa doldurmuşlar takıma çer çöp...

Fatih hocaya çıtını çıkartamaz ki ayrıca Galatasarayda her yabancı farklı milletlerden öyle çete mete yalan olur herkes birbirine yardım edecek..

Şimdi doğruya doğru konuşalım.Bu adam Porto´da oynarken birçoğunuzun hayaliydi,itiraf edin:)(Şahsen benim öyleydi:D)

Bence de gelmesin ama,o ayrı.

ya tamam beyler bjk'de dandik bir yapılanma içinde kendini gösterememiş olabilir de quaresma'nın da hiç mi suçu yok yani.

hemen hemen bütün bjk maçlarını izledim bu sezon, adam istedi mi özellikle avrupa maçlarında şiir gibi oynuyor. küçük maçların çoğunda ruh gibi dolaşıyor.

bir kere q7 gibi bir adamın varsa 4-4-2 oynamanın imkanı yok, çift forvet oynarsın yine de onun adı (diğer kanattaki adamın durumuna göre de tabi) 4-2-4 olur yani... savunma yönü sıfır, hatta sıfırın altında.

bütün bunlar göz önünde bulundurulmalı. gelirse de babasının hayrına gelmeyecek yani en az 3-3.5 yıllık alır, bonservisine de 7-8 isterler. ne kadar yetenekli olursa olsun türkiye performansı ortada olan bir oyuncu için bu kumara girilmez.

Besiktas gibi lesh hedefi olmayan bi takimda oynamamasi normal.

Sov adami bu biraz Kazim gibi.

Arena'da büyük hedefleri olan bi takimda, etrafindaki üst düzey futbolcularla baya is yapar bence.

bence is yapar gayet net alınıcağını sanmıyorum ama yeteneklerini konuşmamıza gerek yok disiplin olsa 10 numara topçu

Quaresma mental sorunlarını aşsaydı ve tembel bir oyuncu olmasaydı bugün dünyanın sayılı kanat oyuncularından biriydi,net.Adamın Porto´da,daha önce Lizbon´da yaptıkları ortada.Bence de gelmesin ama adamı küçümsemenin anlamı yok burada bekleneni veremedi diye.

iş miş yapmaz dünya futbolunda kendine oynayan oyuncumu kaldı hangi takımda sırf kendine oynayan oyuncu kaldı adam bi asist yapıcam diye dört topu eziyor bi gol atıcam diye elli tane topu dışarı vurur bencildir.takım oyunundan gram anlamaz savunma yapmaz disiplinsizdir takımı her an eksik bırakabilir temposu çok düşüktür hiç bi zaman antremanda tam performans çalışmaz bu adamımı istiyoruz makine düzenindeki takımımızı bozmaktan başka bişi olmaz başka kapıya

q7 yi oyatmanın tek yolu engin gibi maç başı ağırlıklı ve belirli bir maç sayısından sonra bonus tarzı sözleşme imzalanması . Öyle bir sözleşme olursa çatır çatır oynar .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt