ricardo quaresma - Sayfa 32 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ricardo quaresma

Ricardo Quaresma: ''Fikret Orman, yüzüme karşı konuşma yüreğini asla göstermedi. Serdar Adalı ile konuştuk. Beşiktaş'ta maaşlar 5 aydır yatmıyordu. Fikret Orman, bu borçların kapanması için çek verdi. Bankaya çeki bozdurmaya gittiğimde çek karşılıksız çıktı.'' (beIN Sports Haber)
vay üçkağıtçılar vay

bjk duruşu demek üçkağıt demek zaten

505

Altay Futbol Şube Sorumlusu Hilmi Bozok: "Quaresma ile görüşmelerimiz artık son aşamaya geldi. 1-2 gün içinde netlik kazanacağını düşünüyorum. Oyuncu şehri sevdi. Ben bu transferin %85 olumlu sonuçlanacağını düşünüyorum." [TRT Spor]

Altay Futbol Şube Sorumlusu Hilmi Bozok: "Quaresma ile görüşmelerimiz artık son aşamaya geldi. 1-2 gün içinde netlik kazanacağını düşünüyorum. Oyuncu şehri sevdi. Ben bu transferin %85 olumlu sonuçlanacağını düşünüyorum." [TRT Spor]

Salak salak trasnferlerle kırmızı beyaz gruplara kadar düştü Altay. İyi bir mali disiplinle çıktılar. Çok ucuza, iyi yabancı oyuncular bulmaya başlamışlardı. Tekrar mala bağlamak şu yaptıkları. Quaresma senin neyine yine mi batmak istiyorsunuz?

Üst Alt