Rıdvan: "Ben Eboue olsam utanır kanal değiştirirdim" - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Rıdvan: "Ben Eboue olsam utanır kanal değiştirirdim"

Cevap: Rıdvan: "Ben Eboue olsam utanır kanal değiştirirdim"

Türkiye'de futbolu yorumlayanlara göz doktoruna senede 1kez gitme yasası cıkartılmalı. ulan kör adamın kafasına Pet şişe değil para geliyor o an, pet şişede kenara düşüyor. tuttuğun rengin ben taaaa... neyse ceza yemim

bunun beşiktaş taraftarı yalakalıgı nerden geliyor acaba.

Ben de Rıdvan olsam kendimden utanırdım.Emre hakeme,rakibe,kendi takım arkadaşına,taraftara sallayınca,küfür edince sus pus,Aykut kendi takımına bakmayıp itham edince sus pus,Volki Tolki bir tarafıyla top kontrol ederken ses yok,5 haftadır Galatasaray doğranırken ses seda yok.Eboue başına kalem,sus şişesi,en az 10-15 madeni para atılınca o arada en az 1-2 madeni para kafasına isabet ederken ben olsam utanırım diyor.

EDİT: Olayı fişfikleyen Güntekin denen yalaka,karakterini satmış,Fb çıkarcısı Beşiktaşlı insanoğlu hakkında ise hiç konuşmak istemiyorum.O soruyu sorarkan ki arkadan bir şey dürtermişçesine hali bile onun karakterinin aynasıdır.

EDİT 2: Hepinize isyan,alayına muhalif yalnız Galatasaray'ım sene sonu hepinize gereken dersi verdiğinde 96-2000 arasında olduğu gibi Galatasaray haketti diyeceksiniz o sahte surat ifadelerinzle sadece.

Laan şerefsiz haysiyetsiz herif.. İlk cezam senin yüzünden oldu 2. cezamıda senin yüzünden alacamm.. İt herif..!

Merak etme senin karaktersiz yüzünü ne zaman görsem kanalı değişiyorum zaten..!

Rıdvan Dilmen futbolcu iken de başımıza belaymış.Vakt-i zamanında Tanju Çolak'ın da kanına girerek onu bizden koparmış,Fenerbahçe'ye götürmüş.

Ben de Rıdvan olsam kendimden utanırdım.Emre hakeme,rakibe,kendi takım arkadaşına,taraftara sallayınca,küfür edince sus pus,Aykut kendi takımına bakmayıp itham edince sus pus,Volki Tolki bir tarafıyla top kontrol ederken ses yok,5 haftadır Galatasaray doğranırken ses seda yok.Eboue başına kalem,sus şişesi,en az 10-15 madeni para atılınca o arada en az 1-2 madeni para kafasına isabet ederken ben olsam utanırım diyor.

EDİT: Olayı fişfikleyen Güntekin denen yalaka,karakterini satmış,Fb çıkarcısı Beşiktaşlı insanoğlu hakkında ise hiç konuşmak istemiyorum.O soruyu sorarkan ki arkadan bir şey dürtermişçesine hali bile onun karakterinin aynasıdır.

EDİT 2: Hepinize isyan,alayına muhalif yalnız Galatasaray'ım sene sonu hepinize gereken dersi verdiğinde 96-2000 arasında olduğu gibi Galatasaray haketti diyeceksiniz o sahte surat ifadelerinzle sadece.

Bugün bir kez daha tescillendi ki medyada Galatasaray'ın düşmanı çok.Bunun nedenleri çok çeşitli olabilir:coffee:.Avrupa Kupaları kazanan tek ve ilk Türk takımı olmak gibi,üst üste şampiyonluklar kazanan takımı olmak gibi, dahası şike sürecinde adı tüm uğraşlara rağmen soruşturmaya dahil edilemeyen tek büyük takım olarak kalması gibi...Gerçek bu ne yazık ki, her geçen gün düşmanlarımız çoğalıyor.Çok yalnızız çoook!:lol:

Rıdvan Dilmen futbolcu iken de başımıza belaymış.Vakt-i zamanında Tanju Çolak'ın da kanına girerek onu bizden koparmış,Fenerbahçe'ye götürmüş.

Düşünesin , zamanı geldiğindede kullanasın diye akıl vermiş Allah bizlere..Çağıran suçluda giden suçsuz mu?

Gözünü sevdiğimin parası..

eboue ne yapmış? utanılacak biri varsa oda taraflı yorumculuğun...

Lan adam Premier Ligden gelmiş hayatında ilk defa çakmak yiyor..

Korkuyor hele bir an vardı ki utandım y emin ediyorum..

Adam taç atamıyorum der gibi hocaya bakıyor,hoca at diyor o sırada adama çakmak yağıyor ayıp be ayıp..

Hem zenci, hem de Galatasaray forması giyiyor.Eboue'nin başka bir şey yapmasına gerek var mı?

Şerefsiz birine bu şerefsiz mi diye sorulmaz.

Rıdvan önde gidenidir işte.Boşa şeytan dememişler ite.!

:) Aksini iddaa eden olmadı ki zaten.:) Ben sadece sebep olduğu şeylerden söz-ediyorum.Rıdvan Dilmen'de ki Galatasaray salvoları bugüne ait değil.Geçmişte de bize karşı anormallikleri vardı,bunu demek istiyorum.;)

:) Aksini iddaa eden olmadı ki zaten.:) Ben sadece sebep olduğu şeylerden söz-ediyorum.Rıdvan Dilmen'de ki Galatasaray salvoları bugüne ait değil.Geçmişte de bize karşı anormallikleri vardı,bunu demek istiyorum.;)

Yanlıs anladın zaten renktas serefsiz her zaman serefsizdir demek istedim. :)

Kanları bozuk bunların..Ama bunlara en iyi cevabı verecek olan Galatasaray takımıdır. Ve bu cevap yakındır..

Zamanında çubuklu tosun gazeteciye sahadan hareket çektiğinde, "keserim boğazını" triplerine girdiğinde, olmadık yerde olmadık zamanda elalem salakça atarlandığında da utandın mı çarpık şeytan!!

Üst Alt