Rıdvan Dilmen: "Arda Turan Galatasaray'a gelebilir" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Rıdvan Dilmen: "Arda Turan Galatasaray'a gelebilir"

Yine Fatih Terimin önünü kesmek için ortaya atılan bir isim lucescu olmadı ardayı deneyelim yersen;)

FT'yi bizden Arda mı alıkoyacak? Koskoca FT Arda var ben gelmem mi diyecek diyorsun? Sence de saçma değil mi? FT de Arda da bunu biliyor ki bu camia FT için 1000 Arda Turan'ı kurban eder.

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

FT'yi bizden Arda mı alıkoyacak? Koskoca FT Arda var ben gelmem mi diyecek diyorsun? Sence de saçma değil mi? FT de Arda da bunu biliyor ki bu camia FT için 1000 Arda Turan'ı kurban eder.

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

Aynen katılıyorum.Benim düşüncem şu hani bizde aşırı akıllı yöneticiler varya Fatih hoca kovulduğu gün başına taş düşüp apar topar romanyaya uçak bileti alıp gazetecileri havalimanına çağıran lucescu yu sportif direktör yapacağız diyenler.Şimdide aynı işi arda üzerinden çeviriyor olabilirler.Belkide hiç görüşmediler arda ile ama Fatih hoca ile sorunlu olduğu için sırf bu yüzden medyaya servis ediyor olabilirler.

hepsini geçtim paramıza yazık adamın top oynamaya niyeti yok burada iyice postu serecek + takımda gruplaşmalara neden olacak lincoln ve elano mevzularında yaptıkları unutulmuş

basın çok yıpratır. siyasetten, instagramda kız kovalamaya herşeye bulaştı. iyi niyetli olsa bile basın onunla uğraştıkca, o da basınla uğraşmaya başlayaccak ve futbolunu dolayısıyla takımı etkileyecek. bene gelmemesi daha hayırlı olur.

Üst Alt