Rıdvan Dilmen Tarafsızlığını Kaybetmiştir! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Rıdvan Dilmen Tarafsızlığını Kaybetmiştir!

Cevap: Rıdvan Dilmen Tarafsızlığını Kaybetmiştir!

Hapiste yatan adama laf ettirmiyor sonra bakan ince ayar dedi diye istifaya davet ediyor çelişkiye bak! Sen önce tutuklu başkanını istifaya davet et,adam bildiğin örgüt kurmaktan yargılanıyor lan..

11.11 2011 ( Türkiye- Hırvatistan maçı son dakikalar)

- şahane stat yapanlar yuhalanıyor bu statta.

09.01.2012 ( %100 futbol Bayraktar'ın Trabzon da ki " kupa Trabzon'un açıklamalarının akşamı)

- bakın erdoğan bayraktar'ın konuşmasından sonra gs taraftarı üzüldü, sonuçta başbakan sıkıntıya girdi. hep bayraktar suçlu istifa etmeli

Ya Rıdvan hepsinden daha tehlikeli Aziz'den sonra bunların en tehlikeli ismi bütün toplantılarda o var o kim ya... FB başkanı mı? FB yöneticisi mi? TD'si mi? Kaptan'ı mı? Yoksa Spor Yazar'ı mı? ne işi var o toplantılarda buluşmalarda derhal yaptığı bütün programlardan falan ayrılmalı... O adamın Galatasaray maçlarını yorumlamasını istemiyorum... Sadece FB maçlarını yorumlatsınlar NTV başka adam bulsun bizim maçlarımız için Mehmet Demirkol falan kim olursa ama o adam yorumlamasın ya inceden inceden lafı FB'ye çekiyor her programda!!!

Birde pek sevgili TFF başkanı MAA'yla da buluşuyor Aykut Paşayla birlikte ne işleri varsa TFF başkanı ne çeviriyorsa!!!

Bu adam tarafsızmıydı da şimdi kaybediyor.. Bence kaybettiği birşey varsa ŞEREFİDİR...!

Rıdvan Dilmende zaten tarafsız olduğunu savunmuyor ki.

Her fırsatta belirtiyor Fenerbahçeli olduğunu.

ama pazar gunu trt yi eleştirirken ne guldum ya bide bir sınavda aziz sike yapmıstır diye bi soru sorulmuş onu eleştiriyordur. zoruna gitmiş seytan rıdvanın bize fener karsısındaki yenilgiler sonrası kpss soruları hazırlanmıştı o zaman niye konusmadın rıdvan dilmen

Kimsenin tarafsız olmasını beklemem ben.Hem, sporu sevmek demek taraf tutmak demektir.Tarafsızım, objektifim diyen yalan söyler.Sadece saygı göstersinler yeter.Çünkü spor aynı zamanda rakibe saygı gerektirir.Şeytan Rıdvan zamanında aynı mizah Galatasaray için yapılırken aynı tepkiyi gösterebilseydi (TRT'ye gösterdiği tepki) söyledikleri anlam taşırdı.Şimdi ise sorarım şeytana "senin tuttuğun takımı ayrıcalıklı kılan ne?" diye.

Ben iziliyorum Rıdvan' ı ne yalan söyliyeyim. O nu izlerken o nun gibi biri olmak nasıl olur diye hayallere dalıyorum hep. Düşünüyorum düşünüyorum empati yapıp kendimi ezik yerine koyamıyorum bir türlü. İzleyin bence sizde.

Ben geçen seneler maalesef izliyordum, şimdi ise maç olduğu günler bırakın izlemeyi ntv'nin kanallarını dahi açmıyorum. İzlemeyin, prim yaptırmayın. Mümkünse her aklınıza geldiğinde şikayet mail-i atın. En azından zannetmesinler rıdvan meydanı boş buldu, babasının çiftiliği gibi ahkam kesmesin beyfendi..

Rıdvan Dilmende zaten tarafsız olduğunu savunmuyor ki.

Her fırsatta belirtiyor Fenerbahçeli olduğunu.

Ama NTVspor onu objektif yorumcu olarak lanse ediyor her tanıtımında,onun buna itirazı olsaydı değiştirirlerdi, değil mi?En tehlikeli insan tiplemesidir objektif maskesi altında taraflı yorum yapan insanlar.

Kimsenin tarafsız olmasını beklemem ben.Hem, sporu sevmek demek taraf tutmak demektir.Tarafsızım, objektifim diyen yalan söyler.Sadece saygı göstersinler yeter.Çünkü spor aynı zamanda rakibe saygı gerektirir.Şeytan Rıdvan zamanında aynı mizah Galatasaray için yapılırken aynı tepkiyi gösterebilseydi (TRT'ye gösterdiği tepki) söyledikleri anlam taşırdı.Şimdi ise sorarım şeytana "senin tuttuğun takımı ayrıcalıklı kılan ne?" diye.

:yenieek:

yorumculuğu bırakıyorum deyıp,daha sonra tekrar döndükten sonra kısılıgını bellı ettı.o gün bugün ızlemıyorum.

Üst Alt