Rıdvan Dilmen Yorumculuğu Bırakıyor - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Rıdvan Dilmen Yorumculuğu Bırakıyor

Cevap: Rıdvan Dilmen yorumculuğu bırakıyor

Şike soruşturmasının ilk günlerinde deniyordu,önce futbol sonra yazarlar temizlenmeli diye.Aha bu gün o gündür.En büyük adım atılmıştır.:D

Bank Asyadan 50 tane ridvandan gibi yorumcu bulurum ben:D len bu tırsak tipsiz 1 ay önce nerelerdeydi de şimdi sesi cıkmaya başladı olay soğuyunca tabi. Zaten pipiye sürülecek akıl yoktu bu adamda iyi olmuş bıraksın.

Biraksin ve sen, ben, bizim gibi calissin. O ne oyle, televizyonda 2 laga luga yap yuzbinlerce euro'yu al.

Aaaa rıdvan oldumu ama sen bank asyadan 150 tane Champions League ayarı takım bulursun :asd:

Razıysan Azizle Metriste yatmaya

Istır git kim tutar seni Aziz in yanına

Dahası var mı şikenizden öte?

Virane oldunuz hep ömür boyu

Aşkınıza başlatmayın şimdi kötü olur sonunuz

Nasılsa yakalarız biz sizi donlu veya donsuz

güle güle sana

yolun açık olsun

:)

Çok güzel gelişme. Artık saçma sapan adamlar bunun saçmalıklarını dinleyip burada saçmalayamayacak. :D

Bu tarz insanlar kendilerini ne zannediyor hayret

Şike yapmak suçtur cezası küme düşmektir.İnsanlar halada daha çıkıp utanmadan masumuz diyebiliyorken yuh diyoruz.

MAA şikebahçeyi kollamak için elinden geleni yaptı eğer uefa olmayaydı yine siz gidicektiniz.Cl'ye ama uefa MAA gibi yalaka değilki geldi kesti biletini işallah banasyaya düşerler.Hatta amatör küme kırmızı gruba kadar yolları var.

Rıdvan Dilmen yorumculuğu bırakıyor

Fenerbahçe'nin, Şampiyonlar Ligi'nden men edilmesi kararına her dakika tepkiler artarken en ilginç açıklama NTVSpor yorumcusu Rıdvan Dilmen'den geldi

FBTV'ye bağlanarak tepkisini dile getiren Dilmen, "Kendimi bu dakikadan sonra futbolun içerisinden çıkarıyorum" dedi. Rıvan Dilmen'in yorumculuğu bırakacağı ifade edildi.

İşte Rıdvan Dilmen'in açıklamaları...

"Ben Fenerbahçe hatalıdır hatasızdır demiyorum. Diyelim ki Beşiktaş ve Trabzonspor ile ilgili problem çıkarsa UEFA Türkiye'ye ceza vermeyecek mi?

Aydınlar, "Şampiyonlar Ligi çok önemlidir" diyor, bizim ligimiz de çok önemlidir. Fenerbahçe, Şampiyonlar Ligi'ne gidiyorum diye yatırım yapsaydı bunu kim telafi edecekti? UEFA'nın bu kararı aldığına inanmıyorum. Bu işten yargılanan 4-5 takım var. Neden Fenerbahçe'ye ayrıcalık yapılıyor diyorum. Ben Fenerbahçeli olarak Fenerbahçe'nin bu ligde oynamasını istemiyorum.

15 Ağustos'tan önce TFF açıklama yapmıştı. Ne oldu da değişti? UEFA'nın "Fenerbahçe Şampiyonlar Ligi'ne katılamaz" yazısını görürsem o zaman inanırım, tatmin olurum.

Kendimi bu dakikadan sonra futbolun içerisinden çıkarıyorum."

Rıdvan Dilmen yorumculuğu bırakıyor - Milliyet.com.tr

Bu fblilerin hepsimi çakal olur ya aklı sıra protesto ediyor, bizim ligi beğenmeyip fb bu lige fazla diyor.

Üst Alt