Rıdvan Dilmen Yorumculuğu Bırakıyor - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Rıdvan Dilmen Yorumculuğu Bırakıyor

Cevap: Rıdvan Dilmen Yorumculuğu Bırakıyor

Bu fenerlilerin mentalitesi niye böyle? Hem suçlu hem güçlü oluyorlar. Kimse demiyor ki bu takımın başkanı Metris'te yatıyor, yöneticileri tutuklu, futbolcuları yargılanıyor, demekki kirli işler dönmüş. Feneri bu hale düşürenlere tepki göstereceklerine hala başkalarına suç atıyorlar, Beşiktaş ve Trabzon'a dikkat çekiyorlar. Siz önce kendi pisliğinizi temizlemeye bakın.

Bu fenerlilerin mentalitesi niye böyle? Hem suçlu hem güçlü oluyorlar. Kimse demiyor ki bu takımın başkanı Metris'te yatıyor, yöneticileri tutuklu, futbolcuları yargılanıyor, demekki kirli işler dönmüş. Feneri bu hale düşürenlere tepki göstereceklerine hala başkalarına suç atıyorlar, Beşiktaş ve Trabzon'a dikkat çekiyorlar. Siz önce kendi pisliğinizi temizlemeye bakın.

Hocam bunlar yıllardır aslında aynı politikayı uyguluyorlar. Baskıyla, çamurla, parayla sindirme politikaları.. Yıllardır medya da bunların elindeydi, istedikleri gibi at koşturdular. Bunlar değil mi hakem odalarını tekmelerle basan, valileri fırçalayan... Ama ilahi adaletin şamarı da çok şükür sağlam oldu.

*************** Love Football

GS'dan açıklama : Podolski'nin Podol kısmını alıp ski kısmını yardıma muhtaç fener camiasına bırakıyoruz. (Zaytung)

Rıdvan'da olmassa izlemem artık Ntv'yi

Sevmiyordum ama genede izliyordum benim gibi izleyende çok var

Çok büyük kayıp olur

Üst Alt