rıdvan dilmen - Sayfa 35 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Az önce NTV de;
Rıdvan Dilmen: hakem hata yaptı bir pozisyon var.
Murat Kosova: evet hocam sarı kartlı flavio nun pozisyonu ...
Rd: yo yo o değil,
Mk: ???!!@!?
Rd: donk un rakip oyuncuyu ceza sahasında çektiği bir pozisyon....
Ya rıdvan bey yapma Allah aşkına bu maç flavio nun kırmızısını vermedi hakem net bir pozisyondu işte. Yani bir Gs galibiyetinden sonra da olmayan “Gs lehine hakem hatası” arama. Hiçbir şey olmayan pozisyondan sineğin yağını çıkarırcasına ama o donk un pozisyonu görmedi hakem falan yapma bunları. Murat Kosova’nın sözünü bitirmesine müsaade et flavionun 2. sarıyı görmemesini yorumla madem çok hakem konuşmak istiyorsan duymazlıktan geldi adamı resmen.

Bakmayın siz bol bol saçmaladığına şeytan aklı başında zeki biri ve tehlikenin farkında.
Başak maçından sonra hakem maçı fenere verdi demeside burdan geliyor biliyor başlarına gelecekleri, fenerin leş olduğunu o maçın yanıltmaması gerektiğini, kendince önlemler alıyor.

Korkunun ecele faydası yok.

Az önce NTV de;
Rıdvan Dilmen: hakem hata yaptı bir pozisyon var.
Murat Kosova: evet hocam sarı kartlı flavio nun pozisyonu ...
Rd: yo yo o değil,
Mk: ???!!@!?
Rd: donk un rakip oyuncuyu ceza sahasında çektiği bir pozisyon....
Ya rıdvan bey yapma Allah aşkına bu maç flavio nun kırmızısını vermedi hakem net bir pozisyondu işte. Yani bir Gs galibiyetinden sonra da olmayan “Gs lehine hakem hatası” arama. Hiçbir şey olmayan pozisyondan sineğin yağını çıkarırcasına ama o donk un pozisyonu görmedi hakem falan yapma bunları. Murat Kosova’nın sözünü bitirmesine müsaade et flavionun 2. sarıyı görmemesini yorumla madem çok hakem konuşmak istiyorsan duymazlıktan geldi adamı resmen.

Bu arada o pozisyon ofsayttı. Rezil herif utanmadan o pozisyonu mu konusuyor.

Gene sinirlendim simdi. Be penaltıyla alakası bile olmayan ve ustelik bariz ofsayt olan pozisyonu sırf algı icin gündeme getiriyorsun da fb-başak macinda serdar azizin herifi 5 dk boyunca formasından çekmesini niye gündeme getirmiyorsun. Akşam akşam sinirlerim zıpladı.

"HERKES BÖYLE İSTEDİ"

"Galatasaray böyle istedi. Gençlerbirliği böyle istedi. Hakem de böyle istedi."

"SON BÖLÜMLER BİTSE DE GİTSE HAVASINDA"

"Galatasaray iyi futbol oynayıp her futbolcuyu görme fırsatı olabilir mi acaba diye düşündü. Oldu. 6-0'ı hayal mı ediyordu? Hayır ama Beşiktaş'ın 10-0'lık rekorunu kırayım hesabı varken skorun verdiği rahatlıkla hareket edildi. Son bölümlerde bitse de gitse havası oldu."

"FATİH HOCA İSTESE MUSTAFA KAPLAN ANCA BÖYLE OYNAR"

"Bu maçın hiçbir şekilde dönme şansı yoktu. Galatasaray ilk yarıda da 6'yı bulabilirdi. Gençlerbirliği'nin gol atamamasına şaşırdım ben sadece. Gençlerbirliği için hiçbir şey söylemeyeceğim. Saygısızlık kabul etmesinler ama bir şey demeyeceğim. Ben rakip kötüydü diyen bir insan olmama rağmen, Fatih hoca Mustafa Kaplan'a böyle oynayın dese anca böyle oynar."

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt