Rıdvan Dilmen'den Pereira'ya Tepki: ''Pereira'ya iyi yolculuklar dilerim'' | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Rıdvan Dilmen'den Pereira'ya Tepki: ''Pereira'ya iyi yolculuklar dilerim''

Rıdvan Dilmen: "Pereira'ya iyi yolculuklar"

NTV Spor yorumcusu Rıdvan Dilmen, Fenerbahçe Teknik Direktörü Vitor Pereira'nın canlı bomba saldırıları sonrası yaptığı açıklamaya tepki gösterdi.

Geçtiğimiz haftalarda Ankara'da düzenlenen bombalı saldırı sonrası Galatasaraylı Umut Bulut'un babası Kemal Bulut da hayatını kaybetmişti.

Saldırı sonrasında konuyla ilgili konuşan Pereira, "Bu ülkede kalmaya değer mi?" sözleriyle Türkiye'den ayrılabileceğinin sinyallerini vermişti.

Portekizli hocanın bu sözlerini yorumlayan Rıdvan Dilmen, "Pereira'ya iyi yolculuklar dilerim, ben bu ülkenin insanıyım" sözleriyle tepki gösterdi.

NTV

tabi bi bk olmadığını anladın iyi yolculuklar dilersin aynısını Kjaer dese yine iyi yolculuklar dilermisin?
Kjaer'in en iyi oyuncuları olduğunu düşünüyorum Topal ile

Olm bu eski olay değil mi?

Yoksa Rıdvan ilk defa mı yorumluyor bu olayı.

Onu bilmem eğer şikecilere sokarsak , Periera'yada onlar sokar

Sent from my iPhone using Tapatalk

Pereirayı geç kim olsa kalmak istemez.Birçogunuz farkında değil sanırsam İstanbul ankara izmir dogudaki diyarbakır şırnak hakkariyi geçti.Açıkcası aylardır dışarı çıkmıyorum.İşteyken bile tırsıyorum.Gerçi bir akşamları ümraniye trafigine takılıyoruz ama öyle yogun yerlerde oluyor bu olaylarda şu dakikadan itibaren hiç birimizin can güvenliği yok kaldı ki bunu elin yabancısı düşünmesin.

Pereirayı geç kim olsa kalmak istemez.Birçogunuz farkında değil sanırsam İstanbul ankara izmir dogudaki diyarbakır şırnak hakkariyi geçti.Açıkcası aylardır dışarı çıkmıyorum.İşteyken bile tırsıyorum.Gerçi bir akşamları ümraniye trafigine takılıyoruz ama öyle yogun yerlerde oluyor bu olaylarda şu dakikadan itibaren hiç birimizin can güvenliği yok kaldı ki bunu elin yabancısı düşünmesin.

Valla hocam yabancilari bu konuda elestirmek sacmalik olur. Diyelim Turkiye guvenli bir ulke ve Ridvan Dilmen teknik direktor olarak Portekiz'e gitti ve buyuk 2-3 patlama oldu. Ridvan arkasina bile bakmaz ceker gelir :asd22:

Üst Alt