Rıdvan Dilmen'den Skandal İtiraf! Yüzleri Bile Kızarmadı! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Rıdvan Dilmen'den Skandal İtiraf! Yüzleri Bile Kızarmadı!

Aaa yok ya olur mu öyle şey, fenerbahçe her şeyi kendi parasıyla aldı, kendi parasıyla yaptı. Elif elmastan gelen parayla aldı hatta, bir de Okocha.

Şuan FB açısından gündemi değiştirmek bizce mantıklı olur. Yoksa Yalı insanı ve Jesus yolcu olacak gibi.

Lale'ye yüklenmeye devam, o ayrı.
Ali Koç giderse Fenerbahçe'nin mevcut borçlarını üstlenmeye yeltenecek birini bulabileceklerini sanmıyorum. Belki Saran ama o da Koç gibi güçlü bir figür değil. Yine Aziz Yıldırım'a sarılırlar ancak 2-3 sezonluk yeni bir kaosun içine girerler gibi geliyor bana.

Şuan FB açısından gündemi değiştirmek bizce mantıklı olur. Yoksa Yalı insanı ve Jesus yolcu olacak gibi.

Lale'ye yüklenmeye devam, o ayrı.

ben Ali Koçun gitmesini isterim şahsen bakma sen bu seneki duruma bu sene erden timura tosladı yoksa fena yapılanmıştı medya, bein, tff, mhk ve trollerine kadar herşeyi dizayn etmişti şanssızlığı Galatasaray oldu gitse rahatlarım şehsen

Ali Koç giderse Fenerbahçe'nin mevcut borçlarını üstlenmeye yeltenecek birini bulabileceklerini sanmıyorum. Belki Saran ama o da Koç gibi güçlü bir figür değil. Yine Aziz Yıldırım'a sarılırlar ancak 2-3 sezonluk yeni bir kaosun içine girerler gibi geliyor bana.

Hocam güç değil de omurga ve liyakat problem olabilir. Saran, Acun vs gelir işi bilen birini getirirse sıkıntı yaşayabiliriz. Koç kaldıkça da o ego varken kaos eksik olmaz bunlardan diye düşündüm ama belli de olmaz tabi.

Galatasaray'ın stadyum sponsoru "Türk Telekom" iken, Gs stadından bahsederken sürekli kinayeli bir şekilde "Telekom'da" diyen adam, şimdi Bjk maçlarını yorumlarken "Tüpraş'ta" diyor mudur acaba?

Gerçi şu an kimse izlemiyor kendisini unutuldu gitti.

Üst Alt