Riekerink Çok Dikkatli! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Riekerink Çok Dikkatli!

riekerink_5.jpg

Galatasaray'daki kaderini yakından ilgilendiren F.Bahçe derbisine özel olarak hazırlanan Riekerink, Advocaat’ın taktiklerini mercek altına aldı.

Yeni sezona fırtına gibi başlamasına rağmen son haftalarda aldığı kötü sonuçlar ve oynadığı futbolla eleştirilen G.Saray’da teknik direktör Jan Olde Riekerink, haftaya oynayacakları F.Bahçe derbisine kilitlendi.

Geçtiğimiz sezonun son bölümünde takımın başına geçip önce TT Arena’da oynadıkları lig maçında F.Bahçe’yle 0-0 berabere kalarak ezeli rakibine şampiyonluk yolunda çelme takan, ardından karşılaştığı Türkiye Kupası finalini ise 1-0 kazanarak kupaya ulaşan G.Saray’ın Hollandalı hocası, F.Bahçe’ye karşı kaybetmeme istatistiğini sürdürmenin hesaplarını yapıyor.

Aynı zamanda Sarı-Kırmızılı kulüpteki geleceğini de yakından ilgilendiren derbi için dersine çok iyi çalışan Riekerink, vatandaşı Dick Advocaat’ın uyguladığı taktikleri mercek altına aldı. F.Bahçe’nin özellikle deplasmanda kaybettiği ve evinde kazandığı Manchester United maçlarını defalarca izleyen Riekerink’in, hazırlıklarını buna göre yaptığı öğrenildi.

RAPOR HAZIRLIYOR

Dick Advocaat’ın özellikle büyük maçlarda ortaya koyduğu taktik ve oyuncu tercihleri üzerine analizler yapan Hollandalı çalıştırıcının, Sarı-Lacivertli takımın zaaflarını ve üstün yönlerini oyuncularına anlatmak üzere özel bir rapor hazırladığı ve oyunculara milli takımlarından döndükten sonra idmanlarda anlatacağı kaydedildi.

Habertürk

Yine oyunu okuyamaz taktik ve oyuncu değişikliği yapmakta geç kalırsa yine hüsran olur.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ne güzel gazlıyorlar medyada
Başakşehire bile taktik hazırlamayan hoca fenere hazırlıcakmış selçuk 11 de olurda kadıköyde 40 50 bin kişinin çınlatamadığı kulağını bak nasıl sabaha kadar çınlatıyorum

Başakşehir lig lideri değilmi ona karşı bir taktik felan görmedik bruma bireysel çabaları bir kaç kişinin kıpırdanışı
Fenerede yapacağını düşünmüyorum çünkü kapasitesi yok
h
Ha doğru Başakşehir liderdi yaw. :asd2: Unuttum cidden.
Ama bu maç yine de farklı, önemini herkes biliyor. Riekerink dahil. Heralde hazırlanmayacak kadar mal değildir. Umarım...

Bir mac icin hazirlanmayacak teknik direktör yoktur. Basaksehire karsi da yapmistir, fenere karsi da yapar. Önemli olan istedigini, oyuncularina ne derece uygulatabilecegi.

Takima da teknik direktore de yonetime de kendime de guvenmiyorum

makus talihimiz degismez kaybeder geliriz , teknik taktikle alakasi olsaydi 17 senede bir teknik direktor de dogru taktikle cikmistir herhalde

Üst Alt