Riekerink: "Fatih Terim söylentileri beni etkilemiyor" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Riekerink: "Fatih Terim söylentileri beni etkilemiyor"

dursunun cehennemin dibine kadar yolu var kardes. yaptiklari rezillikler uc bes transferle cozulemez.

iki ay hoca arayip capi kariyerli birine yetmediginden getirdi riek reisi.

riek reise inanan insan kupa aldigimiz gun getirirdi.

Belki anlaşıldı,sonradan resmiyete döküldü?Çünkü zaten anlaştığımıza dair haberler konuşuluyordu basında o dönemde.

"Kill em with kindness" felsefesi ile tahtina goz dikenlerin gozlerine puskurtmus hocam

Su macida guzel futbol ile kazanirsak ve Rize'yi domine edersek herkes saygi duymaya baslar hocam. Duymasalar bile koltugunu saglama alirsin

Sent from my iPhone using Tapatalk

Cr1zLqfVIAYtbhM.jpg

Arkadaki resme en çok yakışan hocadır kendisi.

Not düşelim.

Umarım arkasında sağlam dururlar

Bazı başkan bozuntuları gibi terbiyesizlik yapmamış, taraftar ile arayı açmayı çalışmamış

Bunu takdir ediyorum. Umarım başarı olur.

Ne kadar beyefendi bir adam yahu.

Ft denilen kepaze adam çıkıp bokunu yiyim riekerink bey beni affet diye televizyon programlarında yalvarmalı hatta gazetelere tam sayfa ilan vermeli.

Bir Terim'e bak bir de su adama bak.

Saygi ve efendilik cok fark yaratiyor. Riek hocama yapilan haksizliklar sezon sonunda bir bir birilerinin gözüne sokulacaktir mutlaka.

Başarısız olduğunda burada Riykerink bey diye destek çıkan tayfanın büyük bir çoğunluğun yerden yere vuracağı isim

Muhtemel olan dır ki Dursun Özbek iş bilmemezlikle suçlanır

Üst Alt