Riekerink Fox Sports'a Konuştu! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Riekerink Fox Sports'a Konuştu!

Kötü hoca ama adam gibi adam.

Aynı benim ve başkalarının burada düşündüğü ve yazdığı gibi olmuş herşey. Hatta daha da beter bir durumdayız.

Allah belanı versin Dursun,Levent ve Mehmet !!! Yönetim yönetim değil ki.

Gesendet von meinem SM-A510F mit Tapatalk

Son düzenleme:
Dursun teknik direktörleri kendini aklamak için kullanıyor, başka hiçbir şey değil. Bu takımda bu yönetim ve bu tembel futbolcular varken en son suçlanacak kişiler teknik ekiptir

F5121 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Diger dediklerinde hakli ama rodrigues transferi kotu degil diye dusunuyorum

performansi artacaktir ve genc , uzun sozlesme yapildi ,futbol oynamak istiyorsa gelecekte , en uygun arenada su an

kotu bir futbol ulkesi ve takim kotu . "Aa ama rodri iyi.." dedirtebilecegi bir pozisyonda

diger sozlerin hepsi dogru ve skandal ama baskan dursun olunca cok sasiran yoktur

Genc? 28 yasinda

Evet 90 li adama genc dememek lazim , genc 17-20 yas araligi , artik 22-23 yas bile olgunluk limiti sayiliyor

ama yine de sozlesme suremiz 27-31 yas araligini kapsiyorsa burada performans vermek zorunda kendi son transferi icin , futbolculugu icin

ben rodri nin mantiksiz bir transfer oldugunu dusunmuyorum , 3 bucuk milyon fazla gorunebilir biraz ama o da sagolsun baskanlarimizin ucret bonservis catisi yuksek diye

Farkında mısınız Mancini'den sonra iflah olmadık.

Prandelli gittiği gün herkese yapmayın etmeyin Prandelli değil sıkıntı. Prandelli'den sonra 4 hoca değişti sanırım. İki sene olmadı.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

- Sneijder, Galatasaray'ı yuvası İstanbul'u da evi gibi görüyor. Kariyerini orada bitirmek, önce çocuklarla, sonra gençlerle ardından da A takımla çalışmak istiyor. Ona bunun sözü verilmişti. Bizim 'Cruyff'umuz olacaksın" demişlerdi...
- Hollanda'dan beraber çalışabileceğim bir yardımcı istedim. Hep "tamam" dediler. Bazı isimler önerdim, sonra konuşulmadı bile...
- Bana "FFP kurallarından sıkıntı yaşıyoruz" dediler. Ben de mümkünse "iki oyuncu istiyorum. Yoksa sorun değil" dedim. Polonya'dan genç bir çocuk vardı... beğendiğim. Uzun boylu, kafa toplarında iyi. Aynı zamanda geleceğe iyi de bir yatırım olacaktı. Bir de Fransa'dan bir orta saha oyuncusu. Orta sahamıza dinamizm getirecek.
- Türk Milli Takımı'nda oynayan bir çocukla başkanın anlaştığını söylediklerinde, "elimdeki Türk oyunculardan bir farkı olmadığını" söyledim... sana "milli oyuncu alıyoruz, daha ne istiyorsun" diyerek sert bir cevap verdiler.
- Alt liglerden bir takıma elendikten sonra yöneticiler bana "kırmızı kart gören, saygısız oyuncularla bir daha çalışmayacağız'' dediler. Kabul ettim. Sonuçta saygı duymam gerekiyordu.
- Elimde iyi kanat oyuncuları vardı... gerektiğinde Podolski'yi bile oynatabilirdim.
- Adını ilk kez duyduğum Hollandalı bir oyuncu transfer edildi. Hem de FFP varken çok büyük bir rakama... Sonra "bir daha takımda olmayacak" denilen iki oyuncu da geri döndü.
- TV'lerdeki yorumcuları izleyip, "şöyle oynayalım, böyle oynayalım" diyorlardı... bir gün sportif direktör bana, "3'lü oynamakta yarar var" dedi. Ona espriyle "kovdurmak istiyorsun sanırım beni" dedim. Eldeki kadronun 3'lü oynayabileceğini düşünmek çılgınlıktı.
- Galatasaray aradığımız stoperi buldu. Dünya çapında, uzun boylu. Hava toplarında etkili. Ama ben onunla çalışamadan ayrılmak zorunda kaldım.

hergün bu dursunun reziligi artiyo her gecen gün bi reziligi daha cikiyo
düsününsene avrupa kulupüyüz diyoruz yorumcularin yorumuna göre takim dizmek istiyorlar hey allahim ne günlere kaldik bu adam galatsarayimizin basinda delircem...
bukadar mi cahil olur insan ya zavali bi insansin dursun

- Bana "FFP kurallarından sıkıntı yaşıyoruz" dediler. Ben de mümkünse "iki oyuncu istiyorum. Yoksa sorun değil" dedim. Polonya'dan genç bir çocuk vardı... beğendiğim. Uzun boylu, kafa toplarında iyi. Aynı zamanda geleceğe iyi de bir yatırım olacaktı. Bir de Fransa'dan bir orta saha oyuncusu. Orta sahamıza dinamizm getirecek.
- Türk Milli Takımı'nda oynayan bir çocukla başkanın anlaştığını söylediklerinde, "elimdeki Türk oyunculardan bir farkı olmadığını" söyledim... sana "milli oyuncu alıyoruz, daha ne istiyorsun" diyerek sert bir cevap verdiler.
tam bizim düsügündümüzü söyliyor riekerink. mehmet reis kafasina göre oyuncu aliyor

Son düzenleme:
Riekerink: "Sportif direktör bana, "3'lü oynamakta yarar var" dedi. Ona espriyle "Benim kovdurmak istiyorsun sanırım " diye yanıt verdim."

Kesin Nazif ya da Mehmet malından biri demiştir bunu. Adamlar kulubu deneme tahtası haline getirdiler. FM oynuyorlar sanki.

Verstuurd vanaf mijn SM-G925F met Tapatalk

Fanatik'e göre Nazifoğlu demişti bunu reis

Ulan tüm suçu bu adama yıkıp harcadılar bunuda

Tamam Galatasaray seviyesinde bir Td değildi ama bizim asıl kanserli hücremiz Dursun ve Çetesi

Bunun yerine boyna ya Sneijder-Poldi'ye atılır suç ya Bruma'ya ya Td değiştirecek oluruz yok tüm suç Semih-Chedju'ya yıkılır

Her gün yeni bir pisliği ortaya çıkıyor bu Dursun'un. Dün o divan kurulu bunların başına yıkılsaydı da kökünden kurtulsaydık.

Gesendet von meinem SM-A510F mit Tapatalk

Hoca eline geçen A takımı fırsatını tepmemek için ses çıkarmadı muhtemelen şimdi Tudor'a da aynı baskı yapılıyordur. Zaten bunları herkes az çok biliyordu fakat böyle birinci ağızdan duyunca üzüldüm şimdi.

çemişgezekspor futbol kulübüne hoş geldiniz

hoca bulamadığımız zaman köyün çobanı ilgileniyor takımla

şu uzun burnu kocaman adımın adı ibra imiş,yan köyün delisi,iyi oynuyor ama ha, bizim çoban keşfetti

Az çok tahmin edilen şeyler.Riekerink'in hiçbir istediğini yaptıklarını sanmıyorum.Üstüne işine karışmışlar.Taraftarın yönetim yerine Riekerink'i hedef alması saçmaydı.

Üst Alt