Riekerink: "Yaşlı bir ekiptik" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Riekerink: "Yaşlı bir ekiptik"

Başarılı olma ihtimali yoktu çünkü futbolcuların getirdiği bir hocaydı ama JOR'a kızamıyorum da çünkü yönetimin de isteği buydu yani bu kadroya Mourinho, Guardiola, Klopp, ancellotti aynı anda gelse hepsi kafa patlatma bi cacık olmaz.
Tudor'u getirmek de bana göre hata çünkü benzinle çalışan arabaya resmen LPG koymaya çalışıyoruz bu futbolcu grubu Tudor'un aklında ki sisteme uymaz maalesef Tudor'da JOR gibi yönetim tarafından kurban ediliyor

LG-K430 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

oyuncu kadrosu yaşlı ve maç seçiyordu ama rikiyi sevdiklerini düşünüyorum, o yüzden kalsaydı kısa vadede daha iyi olurdu muhtemelen daha çok puanımız olurdu. tudor geldikten sonra sneijder, poldi, dejong gibi yaşlılarda ciddi düşüş oldu mesela.

F3111 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mourinho Terim'in veya terim Mourinho'nun Ancak yardimcisi olur diyen varmi peki
Bunu ben demiyorum ki zaten ortaya bir şey söylüyorum karşılık olarak o onu yendi o nolacak diyor eğer kafa bu ise ben de bu da böyle olmalı diyorum o zaman bu zihniyetle. Madem yenmek ve yenilmek ile değerlendiriliyorsa her şey.

Diğer alıntıya istinaden ise; kime göre neye göre iyi? Biriside Trabzon maçından bahsetmiş o maçı tek kale oynadık madem oyuna bu kadar önem veriyoruz, Tudor ile şut bile atamadığımız Başakşehir'e karşı öne geçtik sonuç itibariyle yenildik ama ezilmedik. Keza yine şut atamadığımız evimizde oynadığımız Bjk maçının deplasmanında ortaya koyduğumuz oyun ortada bireysel hatalardan dolayı beraberlik ile ayrıldık.

Riekerink'te apar topar geldiği bir durumda sezonu 2 kupa ile kapatmıştır hem de Tudor'un geldiği durumdan daha karanlık ve tehlikeli bir dönemde aksini iddia eden varsa gerekçelerini de sunsun eğlenelim biraz. Tudor'un yapması gereken tek şey biraz göze dokunur futbol oynatmak veya en azından şu süreçte puanlar alabilecek bir strateji geliştirmekti ancak ne yaptı; hiç? Riekerink iyi demiyorum ancak Riekerink, Tudor'dan iyidir her şey bunu gösteriyor.

Ah be rikirik sessiz beyefendi tavırların yüzünden bu Dursun çapsızlar ordusu yedi bitirdi seni
Tudor'dan çok ümitli idik fakat sen kalsaydın muhtemelen daha fazla puanımız olurdu şu anda ...

Üst Alt