Riekerink'in Yerinde Olsanız, Derbide Kimleri Oynatırdınız? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Riekerink'in Yerinde Olsanız, Derbide Kimleri Oynatırdınız?

gs11.jpg

Azıcık adamsa eğer Riekerink'in yardımcıları, bu maçta Sabri'yi oynattırmazlar. Kadroyu bunların kurduğunu biliyorum. Artık benim tahammülüm kalmadı 55 numaralıya.
Tabi hayalet grande kaptanımıza da. Şu adamın destekçileri var hala forumda inanabiliyor musunuz ? foruma üye olabilecek kadar zekası var ama Selçuk'u savunmaktan da geri durmuyor. Eğer 5 yaşındaki çocuk kadar futbol bilginiz var ve bu adamı savunuyorsanız ben size paralı çalışan(!) derim hiç kusura bakmayın. Malum kişinin sosyal medya ekibinden olduğunuzu düşünürüm. bu günde tiksindirdiniz kendinizden çok şükür. Neyse kadroya dönelim:
Savunma 4'lümüzün bu şekilde olmasına itiraz edecek yok sanırım ? Hakan inanılmaz yavaş ve hata yapmaya çok müsait. Ched de öyle ama en azından kafa topu alıyor. Linnes yerine Cavanda da gelebilir aslında ama ben Linnes'i daha çok beğeniyorum. İleride De jong ve Tolga dışında defansa yardımcı olacak kişi pek olmasa da yeterli görüyorum ben hücum gücümüz yüksek. inşallah bu sene bitiriririz seriyi. Aslında 4 senedir bitirmeye çok yakınız ama olmuyor. Ben bu sene inanıyorum ki seri bitecek ve eziklerin elinde sevinecek böbürlenecek bir şeyleri kalmayacak.

Son düzenleme:
Bu kadro ciksin handicapli yeneriz iste.

Ama her kadiköy maci öncesi sürekli kadro ve sistemde degisiklikler oluyor.

Örnegin gecen yil Umut sag kanat oynadi, ondan önce yine oynamisti Caner'i tutmak adina. Hep sacma sapan seyler oluyor orda bizim adimiza.

Bu kadro ciksin handicapli yeneriz iste.

Ama her kadiköy maci öncesi sürekli kadro ve sistemde degisiklikler oluyor.

Örnegin gecen yil Umut sag kanat oynadi, ondan önce yine oynamisti Caner'i tutmak adina. Hep sacma sapan seyler oluyor orda bizim adimiza.

Umut deme bana lütfen. sanki pişman olduğum bir şeyi yapıp nasıl geçmişe dönüp telafi ederim dediğim zamanlardaki gibi başıma ağrılar giriyor. Şu adam bizim takımda tek forvet oynadı geçen sene.

Üst Alt