Riera ve Melo Kadro Dışı Kalacak Mı? Albayrak Açıkladı! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Riera ve Melo Kadro Dışı Kalacak Mı? Albayrak Açıkladı!

Olay denildigi kadar ciddiyse ikiside gonderilsin. Fesh etsinler sozlesmelerini. Kimse Galatasaraydan buyuk degil,cikip o olmassa bu olmazsa sampiyonluk zor demeyin. Gecen sezon burda neler yaziyorduk ;

Bu takim artik toparlanamaz 2 sene.

Yok yok en az 4 sene kendimize gelemeyiz.

Gereken neyse yapilsin.

Sent from my HTC Incredible S using Tapatalk

Cevap: Riera ve Melo Kadro Dışı Kalacak Mı? Albayrak Açıkladı!

Lan tam olarak anlamadım ben olayı. Top sektiriyorlarmış sonra ne olmuş da kavga çıkmış?

vallaha talha onu bende anlamadim kanka.. top sektiriyorlardi.. birbirlerine sert girdiler felan derken kavga cikiyor? anlamiyorum aciklama cok bulanik..

Bir şey olmaz ya ne çok takılmış herkes bu konuya. 2 gün sonra beraber poz verirler biter mevzu.

İkiside gonderilirse zerre uzulmem.disiplini bozacak adam gs formasina layik degildir.fatih terim icin disiplin sampiyonluktan onemlidir.kimse almamak icin bahane ariyorlardi diye zirvalamasin.

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

SAMPIOLUGU UNUTUN OZAMAN.......

te buraya yaziyorum.zor 3 oluruz

Bu olay görünen ört-pas edilcek birşey değil,ne yapalım mail mi atalım yönetime yapmayın etmeyin diye.Yapıcak birşey yok,evet şansımız azalıcaktır ama koskoca takım da bir adama bağlı değil yani.Bu kadar umutsuz olmayalım.Yine de hayırlısı ne ise o olsun ne diyelim.

Barışırlar be sanki 6 yaşındaki çocukmu bunlar.Abartmada üstümüze yok.

arkadaşlar Melo ve Riera arasında tabiiki de Felipe Melo'yu ayrı tutuyorlar

ama unutulan bir şey var ki ne olursa, kim olursa olsun, zulmün ve zalimin yanında yer alamayız

eğer Felipe Melo hatalı ise ve Fatih hocada ceza vermişse bizlerde taraftar olarak hocamızın yanında yer almalıyız

almalıyız ki doğruyu yapmış olalım...

Olay denildigi kadar ciddiyse ikiside gonderilsin. Fesh etsinler sozlesmelerini. Kimse Galatasaraydan buyuk degil,cikip o olmassa bu olmazsa sampiyonluk zor demeyin. Gecen sezon burda neler yaziyorduk ;

Bu takim artik toparlanamaz 2 sene

Yok yok en az 4 sene kendimize gelemeyiz.

Gereken neyse yapilsin.

Sent from my HTC Incredible S using Tapatalk

kusura bakma kardes.........ama sen fantazy kurmanin kralisin :D :D

Sana tavsiye....yorgan altina super oluyor :D :D :D

:sgr: :sgr:

vallaha talha onu bende anlamadim kanka.. top sektiriyorlardi.. birbirlerine sert girdiler felan derken kavga cikiyor? anlamiyorum aciklama cok bulanik..

TR'de top sektirmek yasaklansı en iyisi sözleşmeye madde konsun yabancılara,Lincoln'de zamanında linç edilmiştir.Ne alaka çözemedim birbiriyle ama sinirlerim bozuk işte:)

İkiside gonderilirse zerre uzulmem.disiplini bozacak adam gs formasina layik degildir.fatih terim icin disiplin sampiyonluktan onemlidir.kimse almamak icin bahane ariyorlardi diye zirvalamasin.

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

Zırva değil onun adı görüş. Terbiyeni takın bence .

Valla disiplin misiplin ona Imparator karar verir tabiki de, Melo´suz zor sampiyon oluruz cünkü sistemin en önemli parcasi Melo. Orta sahayi ayakta tutan tek adam. Az gol yememizin de tek sebebi. Gercek bu.

Zaten kadromuz kisitli, önliberolarimizdan yaraticilik bekleyen bir takimiz. Melo kadro disi kalirsa, Fenerbahce 1 adim öne gecer benden söylemesi.

Kimse Galatasaray´dan büyük degildir, dogru da, gercekler de böyle.

Umarim bir sekilde hallederiz bu isi kadro disi filan olmadan

hemen yolladınız oyuncuları yaw daha 2 sene önce arda ile caner yumruk yumruğa girdiler sonra barıştılar ne kadar büyütülüyor olay medya bile bu kadar büyütmedi şuan bu olayı tebrik ediyorum yani telegole çevirdiniz forumu..

Üst Alt