Riera’da Sorun Yok - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Riera’da Sorun Yok

Cevap: Riera’da Sorun Yok

bu adam geçen yıl gelseydi isterdim ama şimdi istemiyorum çıtayı çok yükselttik artık..

saçmalamayın gelsin ben bayılırım yardırır...

sağda sabri eboue ujfa ile yardırıyoruz soldada böyle elemenlara ihtiyaç var

Albertriera.jpg

bu adamın tipi hiç içime sinmiyo

parçalıyı giyerken düşünemiyorum

arshavin podolski forlan nireeeeee ?

riera nire ?

edit. sonradan aklıma geldi bu mesut özilin kayıp abisi olmasın :eek:

mustafa sarpa benzettim ben :D

Riera gelmesin diyenler Arshavin, Podolski gibi isimlerle bulutların üstüne yükselip hala orada gezenler. Yıldız transfer isteği gözünüzü bu kadar kör etmesin, tamam ben de pekala biliyorum bir Podolski, Arshavin olmadığını, beklentilerimiz çok daha yüksekteydi, onu da biliyorum ancak vitesi küçülttüğümüz 6-8 milyon Euro'yu bile bir oyuncuya vermeye çok bulduğumuz bu dönemde alınabilecek iyi oyunculardan bir tanesidir. Riera'ya Aydın Yılmaz muamelesi yapanlar, 2 hafta evvel adını dahi bilmedikleri 23 yaşındaki genç yetenek (!) Marlos'un bilmemkaç yıllık kariyerinden derlenmiş 5 dakikalık videolarını izleyerek Marlos gelsin diyorlar. Bir tutumuyorum ancak Melo için burada neler yazılmış bir bakın. Mustafa Sarp mı dersiniz, bidon mu dersiniz, Melo oynayacağına Ceyhun oynasın diyenler mi dersiniz, neler neler... Ancak şimdi aynı adamın t...kları öpülcek neredeyse. Yine aynısı olacak diye bir kaide yok ancak birini itin g.tüne sokmadan evvel bir kez daha düşünün.

Rezil bir transfer olur ama mevki olarak baktigimizda direk ilk 11 oynar. Podolski-Elia derken alacagimiz adama bak üstün kazma. Bravo Yönetim. Volkan Sen,Sercan Yildirim,Atila Turan,Mevlüt Erdinc,Gökhan Süzen hicbirini alamazsan ezilirsin. kac tane yerli oyuncu kacirdik yerlileri kaptirmasaydik simdiye 1 Transferle cosardik.

Rezil bir transfer olur ama mevki olarak baktigimizda direk ilk 11 oynar. Podolski-Elia derken alacagimiz adama bak üstün kazma. Bravo Yönetim. Volkan Sen,Sercan Yildirim,Atila Turan,Mevlüt Erdinc,Gökhan Süzen hicbirini alamazsan ezilirsin. kac tane yerli oyuncu kacirdik yerlileri kaptirmasaydik simdiye 1 Transferle cosardik.

Çok haklısın.Bide Rieraya iyi gelsin diyenler şunu unutmasın.Adam düşüşte olan bir oyuncu.Başkanımızın taraftara verdiği sözüde unutmasın.Bu takıma Dünyaca ünlü yıldız gelecek.Bunu ben söylemedim başkan söledi.Eğer böyle bir oyuncuyu alacak gücün yoksa boyle lafta etmeyeceksin.Taraftarda Riera yı alırsan böyle kötü gözle bakar.Bunlardan biride benim.

Haha bu adamı begenmeyenler de var ya helal olsun ne diyeyim. Sanki sol açıgımızda Robben vs tip adamlar var. Gerçi kime diyoruz ki Mervan yeter değil mi bize , bi video ile asık olun siz adama :)

Ha bu arada korkmayın korkmayın bu adamı 4'e felan vermezler , 7-8 million basarsan belki. O yüzden endişe etmeyin.. Aydınlar , Mervanlar , Enginleri izlerken sol açıkta sövüp durursunuz artık yönetime. Kendinize de sövseniz yeridir bence ama şimdi söylesem mi bunu bilemedim.

Burak__ElmasBurak Elmas

ibrahimseten tarafından

Secilmesine cok sevindigim Unal Baskanin yonetimininin disiplin ve uyumu saglayamamis bir goruntu cizdigini dusunuyorum.Cok kafadan ses var.

51 dakika önce

Riera Kewell'ın çirkini

Yakısıklı olsa Kewell gibi efsane olabilecek katkı sağlar
farkinda olmadan cok ince bir konuya temas etmissin ben hep bunu savundum

bizim forumda ve genel olarak karizmatik futbolcunun kredisi fazla oluyor ,Kewell dokulurken bile cit cikmadi ,halbuki takoz Recep gibi bir tip olsa bak sen samataya

Üst Alt