Rijkaard 'a sınırsız güven ve kontratı boyunca destek için imza topluyoruz - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Rijkaard 'a sınırsız güven ve kontratı boyunca destek için imza topluyoruz

Cevap: Rijkaard 'a sınırsız güven ve kontratı boyunca destek için imza topluyoruz

Bir imza daha atalım.. Yakışır Rijkaard'a..:)

Cevap: Rijkaard 'a sınırsız güven ve kontratı boyunca destek için imza topluyoruz

Bu topiği iyiki açtık. Birçok kişinin aslında bu sözü nasıl verdiğini de görmüş olduk.

Bugün çoğunlukla futbolcu ve birazcık da olsa Teknik Heyete tepki kıvılcımlarını görünce "Allah muhafaza ya bugün yenilseydik" demekten kendimi alamıyorum.

* * * *

Ben sözümün arkasındayım arkadaşlar, yenilseydik, fark da yeseydik Rijkaard 'a güvenim tamdır. Gelecek bu sözümü tutabildiğim konusunda beni haklı çıkaracaktır.

Lütfen herkes sözüyle tutarlı davransın.

Rijkaard istifa !!!

:rolleyes: :mad:

Bkz: Dalga geçtim ...

Vizyona kurban....

Galatasaray ile Barcelona karşılaştırmalarını olumlu yönde yapmak güzel.Birde Barcelona gibi ekonomik sıkıntısı olmayan hemen hemen kadrosunda 15 tane yıldız oyuncu barındırabilen bir takım ile ilk 8 aylık performans karşılaştırması yapın.Bizim onlar kadar kadromuz yokken ve iki senelik kondüsyon eksiğine rağmen, yeni ekibi bu kadar eleştiriyorsak, demek ki biz bir hafta bile sabredemeyiz.Öyle ya gerçek hayatta hepimiz bu kulübe trilyonlarca para yatırdık, başarılı olmaları için!!!

Rijkaard kusura bakmasın da ışığı göremedim kendisinde. Barış'ı denemeden yollaması gerekirken, bütün maçlarda oynatti. Futboldan az çok anlayan sıradan bir insan bile Barış'ın yollanmasi gerektiğini farketti.

Gerçi Rijkaard'a güveniyorum ancak kendisini ispat etmesi gerekiyor artık.

Rijkaard kusura bakmasın da ışığı göremedim kendisinde. Barış'ı denemeden yollaması gerekirken, bütün maçlarda oynatti. Futboldan az çok anlayan sıradan bir insan bile Barış'ın yollanmasi gerektiğini farketti.

Gerçi Rijkaard'a güveniyorum ancak kendisini ispat etmesi gerekiyor artık.

Rijkaard'ın; kendisini ispat etmesi mi gerekiyor ARTIK ?

Ben hala destekliyorum.

Ama sesler gittikce cogaliyor ki Rijkaard a yazik.

Ne kadar temelsiz direk yavan elestriler var goruyorum icim aciyor.

Belkide biz fazla mi anlam yukluyoruz iyi niyete,sabira!!!!:confused:

En cok uzuldugum sey de 1 hafta boyunca bu alehtarlara verilen koz ki alirlar artik sazi ellerine..

rijkaard ve ispat??

zuahahahahahahaahah

Herkesi ve herşeyi ciddiye alırsanız sinirleriniz yıpranır Fatih Aybars ve Bilal renkdaşlarım. Bu laflarım sizeydi;)

Rijkaard 'ın sistemi oturtmasını 3 hafta eksik takımla çalışan adamdan bekleyip bulamayanlar futbol profesörü olmaya devam etsin. Onları anlıyorum, çok haklılar. 3 haftada FM 'de sistem oturtmayı bırak kaç sezon biterdi! Yazıklar olsun Rijkaard! BU lafım da sanaydı!

Tobol a elensekte arkasındayım..

real madrid taraftarina sorun rijkaardi.

adamlar zamaninda oyle ahh lar cektiki bu teknik adam yuzunden

Evet bende Tobol'a elensekte arkasindayim Rijkaard 'in !

Üst Alt