Rijkaard: "Chelsea'nin aradigi adam benim" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Rijkaard: "Chelsea'nin aradigi adam benim"

Cevap: Rijkaard: "Chelsea'nin aradigi adam benim"

Türkiye liginde oluşturulabilecek en iyi yabancı kombinasyonu kendisine verildi. Ama o ısrarla o yabancıların çevresinde Ayhan Akman ve Mustafa Sarp'a şans verdi. Benim elimde ki yerlilerden bir şey olmaz diye birilerine diyemedi. Hadi varsayalım demiştirde biz bilmiyoruz. Adam ısrarla onları oynattı madem iyilerini almıyorsunuz bende gençlerle oynarım diyemedi. Serdar Eyilik'i bile iki maç oynattı, sonra şans vermedi. Yanlış zamanda yanlış insanı getirdik. Chelsea ise öyle bir hataya düşmez. Rijkaard'ın Barcelona seviyesinde bir takımı çalıştırması artık çok zor. Yani bir daha Şampiyonlar Ligi Çeyrek Finallerinde Rijkaard'ın yönettiği herhangi bir takımı göremeyiz. He yarın öbür gün Chelsea çıkar gel seninle çalışacağız derse; Ronaldinho, Eto'o, Deco, Xavi gibi 4-3-2-1'de şov yapacak üst düzey oyuncularda verilirse eline anca böyle takımlarda olur. Uzun lafın kısası Shaktar'ın başında Lucescu deil Rijkaard olsa Şampiyonlar Ligi çeyrek finalinde başka bir takımı izlerdik. Bence iyi bir teknik direktör değil ama tam bir beyefendiydi orası ayrı mesele.

Eldeki kadronun kalitesi bu dedi medya demediğini bırakmadı.yok savunma milli takım savunmasıymış. yok Türkiyenin en kaliteli yerlileri Galatasaraydaymış falan

Eldeki kadronun kalitesi bu dedi medya demediğini bırakmadı.yok savunma milli takım savunmasıymış. yok Türkiyenin en kaliteli yerlileri Galatasaraydaymış falan

savunma, milli takımın savunmasıydı evet dogru... peki o savunmaya sahip milli takım ne yaptı?... televizyondan dünya kupasını seyretti...

Linki okudugunuz taktirde o laflarin hepsini menajerinin ettigini gorebilirsiniz.

Rijkaardı kısa süre gördük tanıdık ülkemizde ama bu lafı demeyeceğini anladık.

Hocalığını buyrun sabaha kadar tartışın ama asla egolu bi isim değil kendisi.TV'den ve eski oyuncularının röportajlarından rahatça anlaşılıyor bu.

Yolu açık olsun.Sportingle falan adı geçiyor çok daha iyi takımlara layık .

Rijkaard gerçekten böyle bir açıklama yapacak adam değil.Ama Chelsea için uygun bir seçim olur.``Çelsi napsın onu yeaaa`` diyenler Rijkaard'ın o imkanlarla neler yapabileceğini bir düşünsünler.

Hepinizi doverim. Ilk mesajdaki linki okusaniza o laflari kim etmis ogrenmek icin.

Mustafa sarp ayhan ve barıştan sonra. Lampard Essien Ramirez gibi orta sahalarla çalışmak nasıl bi duygu olurdu acaba

Herseyden önce bir seyi belirtmek lazim : Rijkaard Chelsea'nin bugünkü kadrosuyla hiçbir sey yapamaz. Basarili olabilir ama bu Chelsea'nin sezon sonunda yeni yapilanmaya gidip büyük paralar harcamasi halinde olur, tipki Rijkaard'in Barcelona'da basarili oldugu dönemde Ronaldinho, Deco, Eto'o ve Giuly'nin astronomik ücretlere alinmasi gibi.

Herseyden önce bir seyi belirtmek lazim : Rijkaard Chelsea'nin bugünkü kadrosuyla hiçbir sey yapamaz. Basarili olabilir ama bu Chelsea'nin sezon sonunda yeni yapilanmaya gidip büyük paralar harcamasi halinde olur, tipki Rijkaard'in Barcelona'da basarili oldugu dönemde Ronaldinho, Deco, Eto'o ve Giuly'nin astronomik ücretlere alinmasi gibi.

kilif hazirlamak icin erken

Mustafa sarp ayhan ve barıştan sonra. Lampard Essien Ramirez gibi orta sahalarla çalışmak nasıl bi duygu olurdu acaba

Lampard,essien,ramireslede bir şey yapamaz.Tıpkı xavi,iniesta,deco,ronaldinholu kadroyla yapamadığı gibi(Son sezonu 38 maç 19 galibiyet 10 beraberlik 9 mağlubiyet)

Lampard,essien,ramireslede bir şey yapamaz.Tıpkı xavi,iniesta,deco,ronaldinholu kadroyla yapamadığı gibi(Son sezonu 38 maç 19 galibiyet 10 beraberlik 9 mağlubiyet)

tumblr_lak2hxmf3T1qb25upo1_500.gif

Üst Alt