Rijkaard gitsin mi, kalsın mı? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Rijkaard gitsin mi, kalsın mı?

Cevap: Tüm Forumun Katılıp Yönetime İletmesi Gereken Bir Anket: Gitsinmi yoksa Kalsın

Tabiki yonetimde suclu.Ama bazı seyler ve takım Rijkaardla alakalı Rijkaardın gitmesi bizim hayrımıza olacaktır.

Kimse Galatasaray'dan üstün değildir. Ama önce gitmesi gereken yönetim! Sonra yeni yönetimle birlikte yeni teknik direktör ve oyuncular.. Hepsi bu kadar basit aslında. Tabii bizim taraftar hala bu yalancılara inanmazsa..

Cevap: Tüm Forumun Katılıp Yönetime İletmesi Gereken Bir Anket: Gitsinmi yoksa Kalsın

Rijkaard Yönetim el ele gitsinler takımda ki Fark gece ile gündüz kadar açık olur bu kadar net söylüyorum.

Geçen sene ki kadroyla biz şampiyon olurduk 2000 yılından sonraki en iyi kadroydu ama sonuç : 0

Nededi herkes geleceğe yatırım yapılıyor sabır sabır ee ne oldu bu sene daha da kötüyüz Tamam kadron kötü kabul ama takım oyunu yok defans yok ortasaha yok hücüm yapamıyoruz Sakatlıklar desen takımın yarısı hastanede Rijkaard'la olmyacak bu iş Ben Fenerbahçe maçında bu adamla girmek istemiyorum Şu takımın geldiği yere bak son 3 senedir ilk 2 ye giremiyoruz Yazık Başta yönetim olmak üzere köklü bir değişiklik olması lazım

Gitmesi gerekenler gün gibi aşikardır.Ama büyükler kelle isterler.Yazık.

Yuh be şunca mağlubiyete şunca rezil tabloya rağmen hala 21-13 kalsın yönünde. Fenerbahçelimisiniz arkadaş Galatasaray'ı bu kadar perişan hallere düşüren birini hala savunuyorsunuz..

Çok ilginçtir, forumda Rijkaard'a ne mantıki ne akli olan bir biçimde savunma şekli var. Galatasaray'ın hali bizi futboldan soğutmuş 8 maçta 4 mağlubiyet almışız hala "kalsın" diyenler olabiliyor, çok enterasan.

Kesinlikle gitsin. Ama önemli olan kimin geleceği.Gelen gideni aratmasın.

@ Emrah

Nasıl bir bağdaştırmadır. Tek başına mı getirdi Galatasaray'ı bu duruma.

Yuh be şunca mağlubiyete şunca rezil tabloya rağmen hala 21-13 kalsın yönünde. Fenerbahçelimisiniz arkadaş Galatasaray'ı bu kadar perişan hallere düşüren birini hala savunuyorsunuz..

Milletinkini sorgulamadan önce kendininkini gözden geçir

Sahaya çıkmadan 3-0 hükmen yenilsek daha mı iyi olur sanki

@ Emrah

Nasıl bir bağdaştırmadır. Tek başına mı getirdi Galatasaray'ı bu duruma.

Tek başınadır demiyorum zaten tepeden tırnağa herkes suçludur ama bir şeyler kötü gidiyorsa bir çözüm üretilmelidir. Elbette yönetim de futbolcular da gitmelidir ama onlar şu an için olabilecek şeyler değil. Kongre süreci en az 2 ay sürer. Bütün futbolcuları göndermek gibi bir durum söz konusu değildir. Zaten para da kısıtlı. Yapılabilecek tek değişiklik an itibariyle hocayı değiştirmektir her takımın yaptığı gibi. Daha sonra kademe kademe diğer yerler de değiştirilecektir elbet. Önce kongre sezon sonu da pek çok futbolcu gibi..

Aslında tam şimdi Türk futbolu adına birşeyleri değiştirecek büyük bir adım atma zamanıdır. Yapılırsa ortalık çok karışabilir ama ben olsam, ipler %100 benim olsa bunu yapardım: Bu seneden direk vazgeçerdim. Rijkaard'ı ikna eder yapadildiğim en uzun sözleşmeyi yapardım. Onun raporuna göre kimsenin yaşına bakmadan ne kadar performansı düşük veya vasat adam varsa kadro dışı bırakırdım affedilmemek üzere. Sezonun kalanında bolca gençleri falan oynatırdım. Küme düşmediğimiz sürece problem yok. Şimdiden de seneye için transferlerin çalışmalarını çok ciddi başlatırdım. Rijkaard'dan memnun olmakla olmamakla bile alakası yok bunun. Sırf içeride dışarıdaki herkes "bu takımın başında hoca varsa patron odur" diye görsün ve bilsin diye bile yapılmalıdır. Bir daha o mevkide kim olursa olsun onu yıpratmaya çalışmak şöyle dursun, ciddiye almamak bile mümkün olmasın. Çünkü futbolcular başta olmak üzere camiadaki nerdeyse herkes kendisini teknik direktörü bugün yarın gidici bilerek ondan daha üstte gördüğü sürece bu iş düzelmez, düzelemez. Başarıların geldiği dönemler elbette olacaktır ama kalıcı olmayacaktır. Hoca göndermek radikal karar değidir, komplocuların ekmeğine yağ sürmektir. Aynı kısır döngüyü yeniden başlatmaktır. Asıl radikal karar bunları yapabilmektir.

bu kadar TD değişti, oyuncu değişti ama hiçbişey değişmedi. Demekki değişmesi gereken son bir yer kaldı.. O da yönetim..

Sırf içeride dışarıdaki herkes "bu takımın başında hoca varsa patron odur" diye görsün ve bilsin diye bile yapılmalıdır.

100 % katiliyorum, Skibbe gitsin dediler gitti Kalli gitsin dediler gitti Rijkaard'i yedirmeyelim artik su ruhsuzlara. Artik futbolculara bir saglam gözdagi verilmeli.

Bu takimin basinda Rijkaard oldugu surece Imparator lafini duymak istemiyorum kardesim diyecek bir yönetim lazim

Aslında tam şimdi Türk futbolu adına birşeyleri değiştirecek büyük bir adım atma zamanıdır. Yapılırsa ortalık çok karışabilir ama ben olsam, ipler %100 benim olsa bunu yapardım: Bu seneden direk vazgeçerdim. Rijkaard'ı ikna eder yapadildiğim en uzun sözleşmeyi yapardım. Onun raporuna göre kimsenin yaşına bakmadan ne kadar performansı düşük veya vasat adam varsa kadro dışı bırakırdım affedilmemek üzere. Sezonun kalanında bolca gençleri falan oynatırdım. Küme düşmediğimiz sürece problem yok. Şimdiden de seneye için transferlerin çalışmalarını çok ciddi başlatırdım. Rijkaard'dan memnun olmakla olmamakla bile alakası yok bunun. Sırf içeride dışarıdaki herkes "bu takımın başında hoca varsa patron odur" diye görsün ve bilsin diye bile yapılmalıdır. Bir daha o mevkide kim olursa olsun onu yıpratmaya çalışmak şöyle dursun, ciddiye almamak bile mümkün olmasın. Çünkü futbolcular başta olmak üzere camiadaki nerdeyse herkes kendisini teknik direktörü bugün yarın gidici bilerek ondan daha üstte gördüğü sürece bu iş düzelmez, düzelemez. Başarıların geldiği dönemler elbette olacaktır ama kalıcı olmayacaktır. Hoca göndermek radikal karar değidir, komplocuların ekmeğine yağ sürmektir. Aynı kısır döngüyü yeniden başlatmaktır. Asıl radikal karar bunları yapabilmektir.

Ne güzel yazıyorsun hocam.Ama parmaklarına yazık.Herşeyi kurmuşlar bile...

Adnan Sezgin bu takımın başına geçsin. Kankası Adnan Polat kırmaz zaten. Adnan Sezgin de çok iyi biliyor futbolu. Bu defans milli takımın defansı diye böbürlenir, 2 Adnan yiyip bitirirler kulübü.

100 % katiliyorum, Skibbe gitsin dediler gitti Kalli gitsin dediler gitti Rijkaard'i yedirmeyelim artik su ruhsuzlara. Artik futbolculara bir saglam gözdagi verilmeli.

Bu takimin basinda Rijkaard oldugu surece Imparator lafini duymak istemiyorum kardesim diyecek bir yönetim lazim

Şimdi yönetim beklenmedik şekilde bunları bir yapsın bakalım ne oluyor. Bundan sonra Rijkaard baştayken takımda olan veya yeni gelecek oyuncularda en ufak bir disiplinsizlik belirtisi kalırsa namerdim. Ondan sonra kampları bile kaldırabilirsin işte tamamen...

Bu akşam okuduğum en sağduyulu yorumdu. Elinize sağlık.

Rijkaard gitmeli mümkünse Lucescu ile anlaşılmalı.

Üst Alt