Rio 2016 Paralimpik Oyunları | 7-18 Eylül | TRT Spor - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Rio 2016 Paralimpik Oyunları | 7-18 Eylül | TRT Spor

:D

CpXYmKxXEAAGXzm.jpg

3 gün geride kaldı henüz madalyanın kokusunu bile alamadık. Yakın tarihimizde en kötü olimpiyat oyunları performansımız filmlere konu olan: 1976 Montreal. 40 sene sonra tarih tekerrür eder mi acaba.

Yelkende Finn sınıfında Alican Kaynar serisinde ilk yarışı Arjantin'in arkasından ikinci bitirdi.
Şu anda ikinci yarış sürüyor.

Son düzenleme:
Koparmayı 1. bitirdi, silkmede rakiplerinden daha az ağırlık vermiş, altın olmayacak yüksek ihtimalle. Gümüş veya bronz alacak.

Koparmayı 1. bitirdi, silkmede rakiplerinden daha az ağırlık vermiş, altın olmayacak yüksek ihtimalle. Gümüş veya bronz alacak.

Gümüş alabilir.Kuzey koreli sakatlandı koparmada.Nasıl sıfır çekmedi hayret ettim.Bizimki ilk hakkını kaldırırsa kuzey koreliyi zora sokabilir.Maksimum bir hakkını kaldırır gibi geliyo bana koreli.Sıfır bile çekebilir

Gümüş alabilir.Kuzey koreli sakatlandı koparmada.Nasıl sıfır çekmedi hayret ettim.Bizimki ilk hakkını kaldırırsa kuzey koreliyi zora sokabilir.Maksimum bir hakkını kaldırır gibi geliyo bana koreli.Sıfır bile çekebilir
188 kilo başlangıç vermiş adam, bizimkinden 7 kg geride şu an toplamda. Bizimki 181 verdi. Tam bıçak sırtı.

181 i kaldırdı ama çokta rahat değildi.Belki bir hakkını daha kaldırır bizimki ama çok çok önemli gümüş için bir hak daha kaldırması.Çinli çok çok büyük ihtimalle altın alacak zaten

Üst Alt