Rivaldo mu? Zidane mı? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Rivaldo mu? Zidane mı?

Cevap: Rivaldo mu? Zidane mı?

Zidane sıradan bir takımı 2 kere şampiyon yapacak bir liderdi.Rivaldo ise iyi bir takımın parçası olduğunda çok iyi bir oyuncuydu.Zidane futbolu Real Madrid de bırakırken Zidane Olympiakos,AEK gibi takımlarda oynadı.

Bence gene Zidane

Zidane daha iyi bir futbolcu olabilir ya da olamaz orasi tartisilir ama sence bu forumda boyle bir anket acilsa hangisi kazanir? Arkadas Zidane forumda acilacak her anketten birinci cikar dedi bende buna katilmadigimi ima etmeye calistim. yani Zidane daha iyi veya kotu demiyorum. demek istedigim Hagi bu anketten her halukarda galip cikar. Isterseniz deneyelim

Zidane sıradan bir takımı 2 kere şampiyon yapacak bir liderdi.Rivaldo ise iyi bir takımın parçası olduğunda çok iyi bir oyuncuydu.Zidane futbolu Real Madrid de bırakırken Zidane Olympiakos,AEK gibi takımlarda oynadı.

Futbolu bıraktığı yıl Dünya Kupasında o yılların en iyileri Ronaldinho-Kaka gibi adamlarla dalga geçmişti. Bırakıyordu yahu adam:) Finale kadar taşıyan oydu 98'de kupayı aldırdığı gibi.

Fransa-Brezilya maçında Fenomeno'yla da fena dalga geçmiş beni üzmüştü:sad007: Sonra kafasını sevdi de gönlümü aldı biraz...

[video=youtube;SvYlvkWpPy4]https://www.youtube.com/watch?v=SvYlvkWpPy4[/video]

Zidane daha iyi bir futbolcu olabilir ya da olamaz orasi tartisilir ama sence bu forumda boyle bir anket acilsa hangisi kazanir? Arkadas Zidane forumda acilacak her anketten birinci cikar dedi bende buna katilmadigimi ima etmeye calistim. yani Zidane daha iyi veya kotu demiyorum. demek istedigim Hagi bu anketten her halukarda galip cikar. Isterseniz deneyelim

Zidane Hagiyi geçer o ankette Hagi efsane ama Zidane insanüstü

rivaldoyu barca zamanında izlemek çok büyük bir zevkti , çalımları şutları unutulmayacaktır son onbeş yılın en iyi onbeş futbolcusundan biridir bana kalırsa ... ama zidane bambaşka idi her oynadığı takımda , her oynadığı ligde harikalar yaratmış bi adamdı .

Zidane çok büyük futbolcuydu tamam da bazı arkadaşlar da Zidane 'ı öve öve bitiremiyor. Zidane 10 tane Rivaldo falan etmez. Zidane 'nın yaptığı her hareketi Rivaldo da yapmıştır bu kadar destan yazmaya gerek artık Zidane hakkında.

Rivaldo daha iyi oyuncu!!

RivaldoGRAB_468x351.jpg

404441038.jpg

rivaldo-aldatma-17650_501.jpg

Üst Alt