Rixos Cup | 1.Banvit 2.A.Efes 3.Galatasaray MP | MVP Vladimir Stimac - Sayfa 22 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Rixos Cup | 1.Banvit 2.A.Efes 3.Galatasaray MP | MVP Vladimir Stimac

Cevap: Rixos Cup | 1.Banvit 2.A.Efes 3.Galatasaray MP

Şampiyon oldular ama normal sezonda 5. olacaklarını tahmin ediyorum.

Cevap: Rixos Cup | 1.Banvit 2.A.Efes 3.Galatasaray MP | MVP Vladimir Stimac

ulan gordon'un o son şutu girse biz şampiyon olacaktık. harbi şansımız bi tutmuyo şu efes'e karşı ya

fenerin maçına bakıyorum. cska moskovanın eksikleri var ama çok güzel takım. sayı atamıyorlar. 15 dakikada 11 sayı attılar anca.:D

Hayırdır beyler bu sefer hakemler Efes'e yardım etmedi galiba :)

ya arkadaşlar şu turnuvayı ciddiye alıp da bu sezonki şampiyonluk adaylarını belirleyenler bile var aramızda. her takmda eksikler var. bizde son maçta gordon ve domercant yoktu , efeste semih , kerem gönlüm , savanoviç ve sinan yoktu. beşiktaşta dasic , markota , serhat, can akın ve yeni alcakları yabancı uzun yoktu. saydığım tüm oyuncular ilk beşte rahat oynıcak oyuncular . herkesin eksikleri gelsin sonra yorum yapalım. geçen sezon iyi dediğimiz takımlar kötü , kötü dediğimiz takımlar iyi çıkmıştı. biraz sakin olalım.

Efes ligi iyi yerde bitirir ama EL'de bisey yapabileceklerini sanmiyorum. Hele sürekli dillendirdikleri F4 suan icin sadece hos bir hayal.

Engin ilk çeyreği müthiş oynamış. Takımı çok iyi yönlendiriyo. Furkan kolay pozisyonları bitirse ilk çeyrekte 7-8 asist olacakmış. Türkiye Ligi'nde Engin-Hawkins-Domercant-Ersin-Ndong 5'inin görürüz heralde

macvanmıdır nedir bu ilk periyot çok kötüydü

İyi turnuva oldu, iyi kötü takımı ve diğer takımları görme şansımız oldu.

İlk 2 maçta takım fiziksel gücünü ortaya koydu, rakipler son çeyrekte neredeyse yürümeye hali kalmadı. Efes maçı mental harbe dönüştü, kötü günde bile kazanma noktasına getirdik. Bjk maçında ise diğer maçların aksine hücümde iyi çalıştık, son çeyrek konsantrasyon düştü.

1 ay içerisinde 70-80 hazır aşamaya gelir, 3-4 ay içerisinde tamamen hazır olur ve yavaş yavaş vites yükseltir. Tribün desteğiyle coşmaya hazır bir takım.

Rakipler de iyi takviyelerle güçlenmiş durumda. Lig bu sene çok çekişmeli ve renkli geçecek gibi görünüyor, EC'de de statü biraz değişti, evde oynadığımız maçlarda bol bol fark lazım olacak işi kolaylaştırmak için. Taraftar desteği bu farkı elde etmek için yardımcı olur.

Üst Alt