Rixos Cup 1.Maç | Galatasaray MP 77-61 Banvit | Maç Sonucu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Rixos Cup 1.Maç | Galatasaray MP 77-61 Banvit | Maç Sonucu

Cevap: 5. Uluslararası Rixos Cup | Galatasaray MP - Banvit | 13 Eylül | 16.45 | NTV S

Takımımızı bu sene ilk kez görmeye son 10 dk

Cevap: 5. Uluslararası Rixos Cup | Galatasaray MP - Banvit | 13 Eylül | 16.45 | NTV S

Kadroda şuan önemli eksikler var, umarım buna rağmen kazanan taraf biz oluruz...

Macvan var mı? Kadroyu kaçırdım

forma sponsorumuz champion olacak diye duymuştum ama hala antrenman formalarıyla oynuyoruz(ya da öyle tahmin ettiğim)

Gordon-Cenk-Hawkins-Dudley-Furkan ilk 5.

Cevap: 5. Uluslararası Rixos Cup | Galatasaray MP 0-0 Banvit | 1.P | NTV Spor | 13 E

Bizim formalarimizi ureten firma yok mu? Sanki marka yok gibi geldi bana... Ustelik formalari begenmedim...

Cevap: 5. Uluslararası Rixos Cup | Galatasaray MP 5-7 Banvit | 1.P | NTV Spor

Furkanın hücumunu geliştirmesi lazım.. Banvitin tüm sayıları İzzetten 7 sayı.. Bu arada Macvanda kadroda...

Üst Alt