Rixos Cup 2.Maç | Galatasaray MP 70-55 U.Kazan | Maç Sonucu - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Rixos Cup 2.Maç | Galatasaray MP 70-55 U.Kazan | Maç Sonucu

Cevap: Rixos Cup 2.Maç | Galatasaray MP 70-55 U.Kazan | Maç Sonucu

ben furkan, göksenin ve engin'in artık bir kademe daha atlamasını bekliyorum. Mesela Furkan'ın serbest atış yüzdesi neden hep düşük, pota altında bitiriciliğini zayıf. gökseninin savunması çok iyi, ama ceza şutlarını da iyi atması lazım. dünkü maçta artış performansları: furkan 1/3, engin 1/5, göksenin 0/3. çoğu da uygun pozisyonlardı. maçlık performanslarından çok artık belirli bir seviyenin üstünde oynamalılar her maç. bu arada gordon'u beğenmedim, orroyo veya spanulis kalitesinde 1 numaramız olmasını isterdim. hawkins ve domercant ise çok kaliteli

ergin hocanın bjk'sinde mehmet yağmur ve kartal gibi oyuncular çok rahat 3 lük atıyorlardı. bizdeki gençlerin kalitesi çok daha yüksek bunlardan. 6-7 kişiyle oynayan bjk ye 3 kupa aldıran ergin hoca bizde çok daha iyi işler başaracak inşallah, güvenim tam

Furkan'ın hücum anlamında potansiyeli belli, çok kaliteli bir oyuncu olamayacak bence. Ama Göksenin beni hayal kırıklığına uğratıyor. Zaten maç başına 3 tane şut atıyorsun, onları da kendine güvenerek at. Aslında şut tekniği, kuvveti falan yerinde ama acayip güvensiz atıyor.

ben furkan, göksenin ve engin'in artık bir kademe daha atlamasını bekliyorum. Mesela Furkan'ın serbest atış yüzdesi neden hep düşük, pota altında bitiriciliğini zayıf. gökseninin savunması çok iyi, ama ceza şutlarını da iyi atması lazım. dünkü maçta artış performansları: furkan 1/3, engin 1/5, göksenin 0/3. çoğu da uygun pozisyonlardı. maçlık performanslarından çok artık belirli bir seviyenin üstünde oynamalılar her maç. bu arada gordon'u beğenmedim, orroyo veya spanulis kalitesinde 1 numaramız olmasını isterdim. hawkins ve domercant ise çok kaliteli

ergin hocanın bjk'sinde mehmet yağmur ve kartal gibi oyuncular çok rahat 3 lük atıyorlardı. bizdeki gençlerin kalitesi çok daha yüksek bunlardan. 6-7 kişiyle oynayan bjk ye 3 kupa aldıran ergin hoca bizde çok daha iyi işler başaracak inşallah, güvenim tam

Bu 2 önerin arasında dağlar kadar fark var yalnız :eek:

Güzel kadro kuruldu, tek eksiğimiz İlkan gibi bir oyuncuyu talihsiz ve etik dışı bir yöntemle kaptırmamız.

Ergin Hoca'yı severim, ama bu imkanlarla Oktay Hoca çok büyük işler başarabilirdi, daha ekole sahip bir takım haline gelebilirdik, özellikle de Furkan, Göksenin gibi gençlerin gelişimine kesinlikle katkısı daha fazla olurdu.

Furkan'ın çok iyi kullanılabileceğini sanmıyorum bu seneki anlayış ve oyuncu yapısıyla. Ama sürekli heyecan veren, özellikle dış şutlarıyla rakibi çözen bir takım izleyeceğimizden şüphem yok, Hawkins ve Domercant

bu takımı hem taşır, hem de büyük işler yapmasını sağlar, hücum yönünden çok güçlü hale geldik. Macvan da daha fazla sorumluluk almalı, içeriye girip rahat pozisyon olduğu bir durumda bile dışarı çıkarıyor.

oktay mahmudi genelde kısıtlı takımları çoşturur. ergin hoca şu kadroyla daha verim alabilecek bir hoca. oktay mahmudiyi bu sene görecez bakalım. iyi bir bütçeyle napacak merak ediyorum. inşallah başarılı olur.

bencede ilkanı unutup onun yerine kimi alabiliriz diye düşünmemiz lazım aklıma gelen ilk isim izzet türk olması sebebiyle boyalı alanda skor anlamında etkili bir oyuncu özellikle bizim maçta çok iyi oynamıştı

oktay mahmudi genelde kısıtlı takımları çoşturur. ergin hoca şu kadroyla daha verim alabilecek bir hoca. oktay mahmudiyi bu sene görecez bakalım. iyi bir bütçeyle napacak merak ediyorum. inşallah başarılı olur.

Buna katılıyorum, ama Oktay Hoca sistem adamı, uzun vadede her yönden tercih ederdim. Ama elindeki isimlerle Ataman da başarılı olacaktır.

Oktay Hoca da eğer imkan tanınır ve uzun vadeli planlamayı yapma şansı olursa, çok büyük işler başarabilecek kapasiteye sahip, ama ne yazık ki en önemli unsurlardan biri eksik, taraftar.

Onun sisteminin içinde taraftar fazlasıyla var, bize çok yakışıyordu. Tabi Ergin Hoca'yı da severim, desteklerim.

Üst Alt