Haber - Rıza Çalımbay: "VAR kayıtlarını şimdi dinledik ama boşuna dinliyoruz. Göz göre göre puanımız gitti" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Rıza Çalımbay: "VAR kayıtlarını şimdi dinledik ama boşuna dinliyoruz. Göz göre göre puanımız gitti"

tam salak ya. ulan 80 de attınız yine gelip koyduk 50 de atsan nolacak üstüne 3 tane daha mı atıcan? sanki o gol verilse sivas 3 puanı alacak gibi algı yaratılıyor her yerde

Sen adam olsan ucundan kıyısında azcık olsan dersin ki

Tüm ülkeden, tüm futbolseverlerden galatasaray ve galatasaraylılardan türk futbolu adına özür dileriz

Böyle rezil rüsva bataklık gibi bir saha zeminimiz var dersin ama nerde sende o adamlık

Durum tam tersi olsa biz de aynısını söyleyecektik beyler. Objektif olmak lazım. Hakemlerin beceriksizliği yüzünden ortalık birbirine girdi.

Aynı şekilde hakem hatası ile golü sayılmayan ve puan kaybeden biz olsak ve TFF "hakem hata yapmış yapacak bişe yok" diye açıklama yapsa, biz de şimdi bağırıp çağıracaktık "ne olacak bizim giden puanımız?" diye.

Rıza Çalımbay: "İşin gerçeği, biz böyle puan kaybetmeyi hazmedemedik."

Rıza Çalımbay: "Hakem puanımızı çaldı!"

Rıza Çalımbay: "İnşallah bundan sonra bu hatalar olmaz. Ligin sonuna doğru bu olaylar olursa, bambaşka şeyler yaşanır. Kimse önünü alamaz"
Nelson'un pozisyonunu izletip

Eee Rıza bey bu pozisyona ne diyorsunuz diye soracaksın

Durum tam tersi olsa biz de aynısını söyleyecektik beyler. Objektif olmak lazım. Hakemlerin beceriksizliği yüzünden ortalık birbirine girdi.

Aynı şekilde hakem hatası ile golü sayılmayan ve puan kaybeden biz olsak ve TFF "hakem hata yapmış yapacak bişe yok" diye açıklama yapsa, biz de şimdi bağırıp çağıracaktık "ne olacak bizim giden puanımız?" diye.
Nelsonun penaltisi var net. Maç 1 0

Kurala gore ofsayt dogru karar degil mi niye bu kadar yaygara cikiyor anlamadim.Andonenin pozisyonundan farki ne bu olayin biri aciklayabilir mi?

Ya ben bu mantığı anlamıyorum
10 dk kala da gol attın koruyamadın, bunu koruyabileceğinin garantisi ne acaba
Bizim de penaltımız verilmedi gıkımız çıkmıyor
Yani 40 dk var daha maçın bitmesine, kaç dk da uzatma, sanki puanı garantiymiş gibi 10 yere çıkıp ağlaya ağlaya bir hal oldu
Kaldı ki aslında karar da doğru

Bizim ne puanlar gaspedildi, yuh diyorum artık ya yuh

Adam değilmiş
Bu sivas düşecek görürsünüz, dediydi dersiniz

Bunlar zıvanadan çıktı, yönetim çıkıp sert açıklamalar yapmalı
Önüne gelen konuşuyor

Rize den ibret almıyorsunuz ya sizin de sonunuz farklı olmayacak.

21121119SG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt